Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel lehet hatékonyan elzavar...

Mivel lehet hatékonyan elzavarni az ablak alatt párzó macskákat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 06:34
1 2
 11/12 qkker1 ***** válasza:
72%

"Tán jobban örültél volna, ha valami barom mérget ír? "


Volt egy barom, aki csúzlit légpuskát ajánlott, de már törölték.

2021. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
90%

10 Jaaa, azt hittem afféle állatvédő vagy, aki szerint beletiprunk az állat lelkivilágába, ha megpróbáljuk kicsit is rendre inteni.


Hát, én már lendültem akcióba az éjszaka közepén. Van itt kettővel odébb egy vénasszony, aki úgy szaporítja a macskákat, mintha a faj fenntartásáért küzdene, és a macskái egy időben az én kis szépen gondozott előkertemben éltek nemi életet, rendszeresen éjjel 2-3 óra körül. A hálóablak épp a kiskert fölött van, szóval van az a pont, amikor ezt megunod. :/ Vicces volt a két vödör víz, és szódáspalackok a szobába bekészítve, de hatásos. Mondja még egyszer valaki, hogy a macska nem tanítható... :D

2021. júl. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!