Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok menni 10ml-s fecsken...

Hol tudok menni 10ml-s fecskendőt?

Figyelt kérdés
Ami van fecskendőm elhasználódott. Ragad és a tápszert nagyon rosszul tudom kinyomni belőle. Mert akad és így erősen nagy adagokban kilövell. Szegény cica meg fuldoklik ugye.
2021. júl. 25. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Gyógyszertárban.

Általában megkérdezik hogy mire kell, elég gyanakvóak. De ha mondod hogy cicának, akkor megenyhülnek és adnak.

2021. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. júl. 25. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyaltalan nem neznek rad furan, fecskendot venni amugy barmelyik gyogyszertarban lehet.
2021. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
A nagypatikában
2021. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Bármelyik gyógyszertárban, tőlem még sosem kérdezték, mihez kéne.


Egyébként lehet, hogy jobban járnál egy nagyobb fecskendővel, ha a jövőben nagyobb adag tápszert kellene adagolnod (az oldalán van skála, úgyhogy egy 50-essel is simán ki tudsz mérni 10ml-t).

2021. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Patika.


Off:

Én rengeteg 2ml-es fecsit vettem tengerimalac miatt, sose néztek rám gyanúsan hogy veszek 20db 2ml fecskendőt.

2021. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy gyanakvóak, nem kérdeznek semmit, csak ha bizonytalan vagy, és esetleg nagyobbat, vagy kisebbet ajánlanak. Kérdeztem hogy kb milyen árban van, mondták olcsó, erre rávágtam, hogy 5 db-ot. De az egész gyógyszertárban csak 3 db volt.😄 ( Igaz én 20 ml-eset vettem)
2021. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem elég a 10-es is. Mert nyuszim is van és neki is bevállt a 10-es.
2021. júl. 25. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Hát akkor csak minket néznek mindig drogosnak :D Elég sokszor vettem én is (33N), illetve édesanyám is (72N) és mindig gyanakvóak voltak :D

Volt egy nő az egyik gyógyszertárban aki olyasmit is mondott hogy nem adhatna csak úgy, de neki is van macskája, megérti, ezért ad.

Jól szituált, felső középosztálybeli család vagyunk, de ezek szerint mégis valami szakadt drogosnak nézünk ki, ha senki más nem tapasztalt ilyet :D

2021. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívbeteg babát másfél évig gyógyszerezni kellett, napi 2 fecsit használtunk. Soha nem néztek rám furán emiatt, pedig nagy mennyiségeket vettem.
2021. júl. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!