Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg nagyon a cicám. Magától...

Beteg nagyon a cicám. Magától nem eszik nem iszik. Fecskendővel etetem. Hasonló probléma valakinek?

Figyelt kérdés
Orvosnál volt 2x ma is megy infúzióra.viszont ma már a száján veszi zihálva a levegőt.

2018. júl. 31. 08:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnalom a cicadat.Az enyem is nagyon beteg,neki is nagyon nehezen megy az eves.
2018. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én is sajnalom a Tiédet:/ nálatok mik a tünetek? Mivel tudod rá venni hogy egyen valamit?
2018. júl. 31. 08:39
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegenykem enne,csak egy daganat van a nyelvebe es emiatt nehezen veszi fel az etelt,ha meg sikerul neki,akkor meg sokszor kiesik a szajabol.Probalom kezbol etetni vagy falatonkent kirakni a tanyerjaba.Probaltam villaval is,hatha konnyebben leveszi rola az ennivalot.Valtogasd az ennivalokat,hatha valamelyik izlik neki annyira,hogy megegye.De lehet,hogy most a meleg miatt sem akar enni.Az orvos mit mondott,mi a baja?
2018. júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Jobbulást a cicádnak!!! Tudnak vele mit kezdeni?

Sajnos enyémnek nem tudják hogy mi baja van. 2 külön orvos is megnézte

2018. júl. 31. 08:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem.:(Nem lehet,hogy macskanatha?O egyaltalan nem is akar enni?Volt nalunk egy szinten szajuregi daganatos cica meg egy nathas es naluk lattam azt,hogy mintha nem ereznek az etel szagat es igy megsem ettek.
2018. júl. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajna nem tudni. Macska náthara utaló jel az orvos szerint nincs. Sajnos mind két orvos csak találgat :(
2018. júl. 31. 09:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok nektek.De legalabb fecskendovel tudod etetni,a semminel kicsit tobb.Talan,ha mar nem lesz ennyire meleg az etvagya is jobb lesz.Probald meg nyers hussal vagy hallal etetni.Annak alltalaba nem tudnak ellenallni.Majd irj,hogy mi van veletek.
2018. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Viszont kívánok hasonló jókat :) te is írj hogy hogy van a cicád
2018. júl. 31. 09:45
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A nem eszik, nem iszik, ha ráadásul hasmenéssel is jár, az jellemzően parvo. Arra nem gyanakodtak az orvosnál? Oltva van/volt?
2018. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nincs hasmenése :( oltasai megvannak. De reggel óta is sokat romlott az allapota :(
2018. júl. 31. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!