Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktathatnám le a...

Hogyan szoktathatnám le a cicám a harapdálásról?

Figyelt kérdés
Most 5 hónapos és nagyon játékos. Sajnos ez azt jelenti, hogy folyton harapdálja a kezünket, lábujjainkat, még sétálás közbe a vádlinkat is levadássza és nagyon erősen megharap. Bármit próbáltam ellene csak játéknak fogja föl, még ha kicsi vízzel megfröcsköltem is vagy az orrára koppintottam.
2010. aug. 28. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Ezért bántod??

Nem vagy normális...

Tegnap este engem is célba vett a cicám csak kicsit játszottam vele..

Mert ezt szeretné!! :O

2010. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csabika096 válasza:

Helló!

Az nem baj h rákoppintasz az orrára de arra figyelj hogy ne túl nagyot.

Am. szoktál vele játszani?

Pl. ha nem akkor próbálj neki a főldön húzgálni 1 darab madzagot hogy azzal játszon!!


Ha ezek után sem fárad ki akkor marad a koppintás de sztem ne az orrára hanem a feje tetejére a mutató ujaddal 1 kicsikét!

DE NE ERŐSEN!!!!

2010. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Öt hónaposan még nem tudja, hogy ez tilos. Persze, tanísd neg rá. Én így csináltam: amikor meg akart harapni a farkát tettem a keze helyére. A harmadik alkalom után már alig harapott.
2010. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem bántom a cicámat. De az nem normális, hogy az én és a párom keze is tele van hegekkel (sokszor akkorát harap, hogy vérzik, pedig nem akar bántani hiszen a körmét pl nem ereszti ki) És még így se szoktunk nagyot rákoppintani, csak hogy észrevegye, hogy van egy határ: a kérdésben írtam, hogy ezt is csak játéknak fogja fel.
2010. aug. 29. 08:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy sokat játszunk vele és vannak saját játékai is arra az időre, amíg nem vagyunk itthon. Azt is próbáltuk, hogy a farkát tesszük a kezünk helyére,de ilyenkor is csak a kezünk után kapkod
2010. aug. 29. 08:15
 6/6 Nesi81 ***** válasza:
Várj türelemmel, míg benő a feje lágya. Mi is ilyen cipőben járunk. Már most alig harap, meg karmol. Játszik...
2011. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!