Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kertes házban szomszédból...

Kertes házban szomszédból átjáró macskák ellen kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 08:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%
felhúzzàk a kutyákat, és aki allergiás, annak nem igazán tesz jót ha macska van az ajtóban.
2021. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
30%
11 Ja, az allergiás a kinti levegőn az ajtóban tüsszentget...
2021. júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
62%

igen, van, pl. anyum is, aki olyan szinten allergiás, hogy ha a terasz ajtajánál áll a macska, már bedugul tőle. Viszont ha nyitva az ajtó, nagyon sok macska simán besétál rajta.

Most figyelj, nem akarom bántani a macskákat, de ha képesek vagyunk a kutyát kerítésen belül tartani, szerintem elvárható, hogy a macska is a saját telkén maradjon. Most már nem az van, hogy majd csak elütik valahol, akinek fontos az állata, nem engedi az utcákon kóricálni.

2021. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
37%
13 De a macskát max úgy tudod bent tartani, hogy olyan kerítést csináltatsz, mintha valami börtön vagy szigorúan őrzött katonai objektum lenne.
2021. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Catelar ***** válasza:
32%

13 tevedsz

A kutyat megkotod vagy kennelbe zarod,vagy akar ha szabadon van ugysem maszik at a keritesen. A macskat viszont nem tudod bent tartani. Hozzam ha idegen macska jon be azt a kutyam elintezi vagy elzavarja es tobbet nem mer bejonni. Az en macskaim is barmerre koszalnak,ivartalan kandurom 16 eves es meg eddig nem esett baja pedig neha 3-4 napra is elmaszkal

2021. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
54%

Én szóltam a teljes szomszédságban, hogy mérget rakok ki, és pont leszarom kinek a Cirmikéje zabálja be.

Átjárt a sok dög, teleszarták a veteményesem (egye meg a répát úgy a kedves gazdája), terrorizálták a kutyám (igen, ez van, elég gyáva tacskóm van, aki megijed ha 3 macska ráront).

Utánanéztem, a saját telkemen azt teszek ki, amit akarok. Felőlem meg az összes macska felfordulhat, pont leszarom. Érdekes mód azóta elvétve tévednek be hozzánk...

2021. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
35%

16 Te egy büdös állatkínzó vagy és ki is írod. Ha velem közölné valaki, hogy mérget tesz ki, akkor azzal a mozdulattal orrba könyökölném.

Azt teszel ki, amit akarsz? De ha a macska megeszi, akkor az ok-okozati viszony megállapítható.

2021. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
18%
16 Persze, pont a te veteményesedbe szarnak...
2021. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%

17-es válaszoló, aggresszió helyett inkább igyekezz a saját portádon tartani a saját állataidat!

Senki másnak nem kötelessége elviselni a te macskádat. Akkor sem, ha csak heverészik más hintaágyában a kertben és akkor sem, ha éppen a szomszéd kisgyerekek homokozóját sz_rja tele.... (tudom tudom, a tiéd aztán soha)

2021. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
68%

"Persze, pont a te veteményesedbe szarnak..."

Szarnak azok mindenhova.

Mi sem szeretjük, mikor átjárnak. Tudom, a macskatartókat rohadtul nem zavarja, de förtelmes a macskahúgy-szag is. Minden állatnál alap, hogy úgy tartom, hogy ne mászkáljon át máshoz (van, ahol ez könnyebb, van ahol nehezebb). Meg kéne tanulni, hogy a szent macska sem kivétel. Vagy akkor lehet más háziállatot választani.

2021. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!