Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2-3 hónapos macskad mennyit...

2-3 hónapos macskad mennyit eszik?

Figyelt kérdés

Mi már a napi 4 (!) tasaknal tartunk, hangos nyávogással követeli és “botlat”, szóval komoly a dolog. Mentett cica egyébként. Azt hittem kabe egy elég lesz neki.😀

Lett kettő, aztán három, most már négy...



2021. aug. 2. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen reális. Kellene adni neki magas fehérje tartalmú száraz tápot. Amit most adsz, annak a nagy része víz, és nincs benne elég tápanyag.
2021. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy sokat eszik a tasakosból, mert az csak víz!
2021. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem kene engedni neki. 4 alutasakos konkretan 10 kilos macska adagja, sot, talan meg annak sem!!

Jo minosegu szaraztap legyen elotte mindig, ezen kivul max 1 alutasakosat kapjon, 2 vagy 3 fele bontva. Adagja legyen kiszamolva grammra pontosan es ne whiskas es tarsait kapjon, jo minosegu legyen, magas hustartalommal.

2021. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem eszik szarazat. Akinél előttem volt pár hétig, ő is mondta, hogy nem evett szarazat náluk sem, és többet evett, mint a nagy macskájuk. Én is azt gondoltam eleinte, hogy egy elég lesz kétfelé bontva.

De szörnyű cirkuszt csinál.

Több macskám volt már, de ilyet egyiknel sem tapasztaltam.

2021. aug. 2. 15:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem eszik szárazat? Azt ne hagyd, mert csak a nedves kaja nem elég tápanyag és rágnia sem kell, amitől egy idő után fogköves lesz és kihullik a foga.

Vagy próbálkozz barf etetéssel, lehet az tetszene neki.

2021. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A szárazat első körben be kell áztatni, hogy könnyebben rágja, majd az áztatást fokozatosan elhagyni.
2021. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy semmit nem csinal vele. Múltkor belekevertem keveset a tasakosba, otthagyta.
2021. aug. 3. 01:33
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Na és, majd megeszi. 2 hónaposan tejfogakkal nem fogja, nem azért mert nem akarja, hanem mert még nem tudja.
2021. aug. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Akkor legalább rendes húst adj neki, nyersen vagy főzve, de ne ilyen szójafalatkás löttyöt. Csoda, hogy még nem fosta ki a beleit szerencsétlen.
2021. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!