Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hasmenese van a 3 honapos...

Hasmenese van a 3 honapos kiscicamnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eszik es rogton ki is jon belle..nem is hízik...eleinte minden rendben volt vele,es a semmibol elkezdett menni a hasa es egyre jobban fogyott le...allatorvost kihivtam es talan jovoheten jon...addig mit csinaljak mit adjak neki enni??...nagyon feltem a kismacskamat....lehet hogy ferges
2017. szept. 10. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy jövő héten jön? Azonnal állatorvoshoz kell vinni, és nem kihívni hanem bevinni akár ügyeletre mert egy ilyen kicsi cicának a hasmenés napok alatt végzetes lehet. Egyébként valószínűleg férges, gondolom se oltva se féreghajtva nem volt.


Vidd orvoshoz, nem is tudom hogy elégedhettél ki azzal hogy jövő héten jön.

2017. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Holnap vidd be az állatorvoshoz, vegyél neki féreghajtót, fogadd meg és szigorúan tartsd be a doki utasításait.


Ja, és ha félted, nincs kifogás, rajtad múlik az élete!

2017. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ma jon hozza az orvos,felhivtam remelem hamar rendben lesz
2017. szept. 11. 17:06
 4/9 anonim ***** válasza:
De miért az orvos megy ki? Van nálatok olyan felszerelés, ami egy állatorvosi rendelőben van?
2017. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Allatorvisnak volt mindenje es megvizsgalta es van korhaza is es mondta hogy nem kell bemennunk eljon hazhoz,kapott feregtelenitot meg injekciot
2017. szept. 11. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Az oké, de egy kiszáradt kiscicának infúzió kell. Gondolom nem kapott, hogy is kapna. Hogy pótolja akkor a vizet hogy ne száradjon ki?
2017. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kellett neki infuzio,mondta ad neki feregtelenitot es injekciot...a macska annyjaval is ugyan ez volt amikor kicsi volt,pontosan ez,,es az az orvos jott ki akkor is ugyan azt adta neki be mint most a kicsinek,es a nagymacskanak azota sincs semmi baja,meg ezek utca mixek nem olyan fajtiszta macskak
2017. szept. 11. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek biztos fajtiszta macskák mert szerintem félig nem zebrák. :D Csak hogy értsd hogy a fajtiszta=kutya, macska, ló, a fajtatiszta=perzsa macska, sziámi macska, brit rövid szőrű macska stb.


Egyébként meg az hogy akkor szerencsétek volt nem azt jelenti hogy most is az lesz. Azért nem adott neki infúziót, vagyis azért mondta hogy nem kell neki mert nem tud háznál adni, akkor se ha kell.

2017. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Felhivtuk az orvost elmondtuk neki hogy mivan a macskaval,mondta hogy eljon hazhoz nem kell bemenni,ha infuziot kellett colna kapnia akkor ma mondta volna amikor itt volt
2017. szept. 11. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!