Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskaelszállító cégek...

A macskaelszállító cégek megbízhatóak?

Figyelt kérdés
2021. aug. 5. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Az mi?
2021. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Megbízhatóan elszállítják, ha fizetsz. Hogy megbízhatóak-e abban, hogy tényleg nem a fehérjefeldolgozóba köt ki az állat? Hááát... Mérget nem vennék rá.
2021. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Miért kéne elszállíttatni egy macskát?
2021. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
3# sok kóbor macska van, főleg vidéken. És hogyha a telkedre járnak sz.rni és tele vannak betegségekkel, akkor valamit kell ellenük tenni
2021. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Neeem!
2021. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Lehúznak a pénzzel és a fene se tudja (talán jobb is...), hogy mi történik eztán az állattal.

Volt ebből már botrány.

2021. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Én inkább gazdát keresek a kóbor macskának. Dehát nem minden ember ennyire jó indulatú...
2021. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
4 Felőlem szarhatnak a telkemre, nem túlzottan érdekel.
2021. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Én hívtam már, örökölt telekre. Ez egy városszéli tanya. Tele volt ivaros elvadult kóbor macskákkal. A környéken az emberek néha löktek nekik valami maradékot és ez volt minden. Volt amelyik macska sánta volt, de mindegyik vad volt. Kettőt sikerült megfognunk, aztán hónapokig szenvedtünk velük mert nem találtunk menhelyet ahova bevennék őket. Így kihívtuk a céget és 18 macskát fogtak be végül.

Szóval kijöttek kiraktak egy csomó élvefogó csapdát, és elvitték őket. Több nap volt de utána nem volt kóbor macska jó ideig. Megbízhatóak hiszen elvitték őket. Nem lehúzás, bár valóban drága de megéri, mert valóban megoldották a problémát.

Az, hogy mi lett velük utána, passz, de én se tudtam volna humánus megoldást találni. Nem engedtek a közelükbe, fújtak rám, közben meg szaporodtak, szartak össze vissza, volt amelyik beteg volt, nyilván szenvedtek is. Nekem egyedül pedig nem volt kapacitásom befogni mindet, ha sikerült is volna, nincs aki akar vagy egyáltalán befogad egy megszelidíthetetlen vadmacskát, pláne nem ennyit. Egy macskára meg vagy 6-8 ezer az eutanázia, hát nekem nem volt erre pénzem, türelmem, időm, energiám.

Nyilván ez vidék, most is van 4 a környéken, azokat sikerült megfogni és ivartalanítani szóval legalább újra elszaporodni már nem fognak.

Nekem ez így megérte, nem bántam meg.

Őket hívtam, ajánlani tudom:

[link]

2021. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Abból a szempontból megbízhatóak, hogy tényleg elviszik a macskát-

Barátságos láb alól eltevés terén nem feltétlenül de ha annyi a kóbor macska, hogy rádtámadnak amikor kilépsz az ajtón hívd őket nyugodtan.

2021. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!