Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kapjak el egy vad...

Raven :) kérdése:

Hogyan kapjak el egy vad kiscicát?

Figyelt kérdés
Valaki nem rég kidobott egy kiscicát a házunk körül. Nagyon félős és nem bízik az emberekben. Adtam neki enni, nagyon éhes volt. Aztán megpróbáltam elkapni, de nyilván megijedt szegény és rám fújt, én meg reflexből elengedtem... A cica bebújt egy bokorba és nem akart többet előjönni, de szeretném holnap is megpróbálni. Viszont azt hiszem, már egyáltalán nem bízik bennem. Hogy foghatnám meg úgy, hogy ne tudjon harapni és karmolni? Nagyon szeretném minél hamarabb elkapni, mert itt nagy az esélye hogy valaki megmérgezi vagy elüti egy autó :(

2021. aug. 6. 21:31
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez most hogy jön ide? Igen, tudom, hogy nem könnyű állatokat menteni. Nekem is vannak ismerőseim, akik menhelyen dolgoznak. Fogalmam sincs, miből vontad le azt, hogy nekem pszichológus kéne. Csak azért, mert jót akarok? :) Valami baj van azzal, hogy befogadok egy kismacskát?
2021. aug. 7. 01:24
 22/34 anonim ***** válasza:
17%
Megfigyeltem, hogy “ésszel” és társaival mindig azok hozakodnak elő, akik csak szeretnék, ha lenne nekik. (Mint mi gyerek korunkban, amikor a számunkra elérhetetlen sportautókról beszéltünk folyton)
2021. aug. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Jogos, jogos :D
2021. aug. 7. 11:36
 24/34 anonim ***** válasza:
31%
Húzz fel egy erős bőr kesztyűt és kapd el határozottan.
2021. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
60%
Itt nem félreértés áll fent? Kérdező házimacskakölyökre gondol, ami van, barátunk meg vadmacskakölyökre?
2021. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Utolsó: Lehetséges, hogy ez történhetett. A "vad" szót arra értettem, hogy nagyon félős, de egyébként sima házicica.


Végül megpróbálom becsalogatni ma este a ketrecbe, hátha sikerrel járok. Köszi a normális válaszokat!

2021. aug. 7. 17:25
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább békén hagynám.Egy vad kiscica IS nagyon csúnya sebeket tud okozni,és lehet hogy beteg is.
2021. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Update: Meglett a cicus, meg sem próbált megharapni/karmolni. Holnap viszem állatorvoshoz vizsgálatra, ha nyitva vannak. Egyelőre még félénk, de azért hagyja magát simogatni :)
2021. aug. 7. 20:05
 29/34 A kérdező kommentje:
Itt van, aki esetleg látni szeretné [link]
2021. aug. 7. 20:11
 30/34 A kérdező kommentje:
(Kicsit piszkos, de majd később megtisztítom)
2021. aug. 7. 20:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!