Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet megtanítani egy...

Hogyan lehet megtanítani egy kiscicát arra, hogy ne menjen be szobákba?

Figyelt kérdés
Benti cica, de nem szeretném, hogy bizonyos szobákba bemenjen. Épphogy kinyitom, máris rohan be és alig lehet összeszedni.

2021. júl. 27. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Sehogy. Ilyen lesz. Ha fizikai akadály van akkor nem tud bemenni de mindig kíváncsi lesz mi van bent...

5 éves Macskánk ugyan ez. Mosó konyha ajtaja mindig csukva. Ki be megyek mindig ott kíváncsiskodik.Aztán ahogy jövünk megyünk egyszer csak halk nyávogás mert ki akar jönni. Simán belóg míg ki be mászkálunk és utána meg sír hogy bennmaradt :D

2021. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy
2021. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer érdemes beengedni, hogy a kíváncsiságát kielégítse, körbejárhasson, körbeszagolgathasson mindent. Utána már elég csukva tartani az ajtaját. Ha nem volt bent semmi izgalmas, nem fogja többé olyan szinten érdekelni, hogy besurranjon, amint kinyitod az ajtót.
2021. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A macska sajnos nem idomítható.


(Én sem tudtam "megnevelni" a cicámat, amíg élt szegénykém...)


Ui: két és fél éve múlt ki a Drágám. Másik azóta sincs, mert sokba kerül.

2021. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el, most már nem megy be! :)
2021. dec. 12. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, ennek őszintén örülök kérdező! :)


Lehet, hogy egy kicsit már "benőtt a feje lágya" azért?


4-es válaszoló voltam.

2021. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem azért, mert kettő kivételével most már az összes szobába bemehet. Ennek biztos nagyon örül a másik kettő tabu szobát meg elfogadta. :)
2021. dec. 12. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor látjátok :)
2021. dec. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!