Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknak nagyon árt a...

A macskáknak nagyon árt a cigifüst?

Figyelt kérdés
Gondolom olyan, mint az embereknél. Rendszeres dohányosok vagyunk a párommal, és ha a macskánk a közelünkben van amikor dohányzunk, nagyon nem tetszik neki. Mennyire káros ez a szervezetére? Mert nem nagyon szeretnék a közelében cigizni.
2010. aug. 29. 00:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, talán mint az embernek ugyanannyira árt neki is, de ha nem tetszik majd arrébbmegy. Van lába :)
2010. aug. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
23%
Tuti hogy a macska is dohányzik titokban.. de lehet hogy ő füvezik..:O mondd neki szokjon le mert káros
2010. aug. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
24%
Vagy lehet kér egy slukkot Tőled..;)
2010. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
62%
durva h a macskád szervezetére jobban oda figyelsz,mint a sajátodra
2010. aug. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg nagyon is jó dolog,hogy ha már saját magára nem figyel,legalább a macskát megpróbálja megóvni! Rendes dolog tőle! Egyébként igen,nagyon káros nekik is,épp úgy mint az embereknél. Mikor dohányoztam még,én is arrébb szoktam menni,hogy legalább a kutyámat megóvjam,ez így helyes!
2010. aug. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%

Emberre azt mondják, minden a környezetben elszívott 10 szál cigi felér azzal, mintha te szívnál egyet. Eléggé káros a passzív dohányzás, mivel a cigi füstjének csak 1/3-át szívod be te, a maradék 2/3 megy a környezetedbe.

A macska szervezete pedig ilyen szempontból eléggé hasonlít az emberre... :S

2010. aug. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
52%
hát az lenne a minimum hogyha cigizik valaki akkor kiáll az ablakba vagy erkélyre... nem bent ahol aztán szagolja a macska, ember, mindenki. persze hogy árt a macskának.
2010. aug. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
21%
Beteg vagy... Jobban érdekel egy szaros macska egészsége mint a sajátod.. Komolyan, ilyen nincs =(
2010. aug. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
77%
sztem se cigizz mellette, ha szereted
2010. aug. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
76%

01:15


az a rossz, hogy még onnan is bemegy a szag.


pl. mikor az utcán cigizik valaki a lakásunk alatt, mikor nyitva van az ablakunk, tök szar lesz a levegő. azt nyáron nem lehet rendesen szellőztetni. (meg néha anyut szidtuk le, mert azt hittük ő cigizik a másik szobába, pedig az utcán cigiztek mások)

2010. aug. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!