Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a macskákról?

Mi a véleményetek a macskákról?

Figyelt kérdés
Az én személyes véleményem az, hogy aranyosak. És a ti véleményetek?

2021. aug. 9. 09:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
42%
Azt mondom inkább 2 macskatartó mint egy kutyás
2021. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%

Bocsi mi ketten kezeljük a telefont így elment a kép szöveg nélkül.

Megbeszéltük a macskoszommal a kérdést.

Az ő véleménye hogy 'hagyd, ne kommentelj úgysem értik'.

Az én válaszom hogy szeretem a macskámat és minden cicát.

Önálló, saját akarattal.

Bár most meg a kutyám jött ide hogy 'engem megint kihagytatok pedig nekem is van véleményem'.

2021. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem cuki, őszinte, makacs, akaratos kis dögök a macskák, emiatt is imádom őket 😁
2021. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
70%

Szeretem a macskákat, ha megfelelő törődést és szeretetet adsz neki, jobban kötődik hozzád mint némelyik kutya. 1 olyan macskám volt, aki kissé elvadult volt, de sosem bántott csak nem volt túl közeli kapcsolatom vele. Ő menhelyről lett hozva, elég csúnya története van. Viszont a mostani macskam kb a legjobb barátom. Kunyerálja a poci-simit, bújik stb.

Igaz, kicsit önfejűek a macskák, nem hinném hogy drogkeresőnek lehetne őket tanítani, de egy cuki háziállatnak tökéletes, csak tudni kell bánni velük.


Amiket videokban látunk, hogy hozzá ér valaki a macskahoz és már harap is meg karmol, az azért van mert az a macska a likeokért folyton b.sztatva van, amin a gazda csak röhög, aztán csodálkozik ha nekitámad a macska.


Nincs alapvetően a cicakkal semmi baj, csak vannak akik nem tudják őket kezelni

2021. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
59%

Én nagyon szeretem a macskákat. Nekem van 3 benti. Mindegyikük más személyiségű, de a kapcsolatunk nagyon erős. Mindhárman követnek, ahol én vagyok, ott vannak ők is legtöbbször. Az egyik felugrál mindenhová, csak hogy közelebb legyen hozzám, nyávog nekem, dorombol, rámfekszik, minden reggel jön, amikor látja, hogy ébren vagyok.

A másik nem szereti, ha megfogom, simogatom, ő csak figyel távolabbról, nyávog többször is, leül az asztal mellé, ha ott vagyunk és néz. Ha hangosabban beszélek már ugrik rám (pedig ugye nem szokott máskor soha) nyávog zavartan, hogy most mi van... A harmadik felnyávogja a kezembe magát, mindig jön délután mellém aludni (igen, sokat alszom délután :D). Sorolhatnám még bőven a jó tulajdonságaikat. Az a legszebb, hogy mindenki szerint a kaja érdekli őket, de ez nem igaz. Az én cicáim aligha szoktak azért nyávogni, nehéz is eldonteni, hogy mikor éhesek.

A kinti macskákat ugyanúgy szeretem, nem ők tehetnek róla, hogy ki lettek dobva.

2021. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%
csodálom a macskákat, ha elfogadjuk a természetüket, és nem a kutya hűségét keressük benne, akkor lenyűgöző, hogy milyen öntörvényűek, elvégre ragadozó, vadászok.
2021. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
77%
Aranyosak nagyon, szeretem őket de a kutyák jobbak🐶♥️
2021. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Wannabeapro ***** válasza:
86%
Vagy 20 éven keresztül csak macskáink voltak és imádtam őket.. Aztán lett egy vizslánk. Hát ég és föld a különbség. Nagyon aranyosak és szerethetőek a macskák és néha nagyon tud hiányozni a nyugisságuk. De tény, hogy a kutyák ragaszkodóbbak és jobban kimutatják/viszonozzák a szeretetüket.
2021. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem a macskákat is, nagy állatbarát vagyok.
2021. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
70%

Nekem két macskám van, testvérek. Az egyik igényli hogy simogassam, sőt az se zavarja ha a hasát simizem, ellenben a másik csak egy ideig tűri, aztán gondol egyet és végig karmolja a kezemet. Viszont egyiket se mondanám önzőnek, inkább csak önfejűek. Sajnos nem bentiek, mert anyukám allergiás a szőrükre.

Ezért sokszor van hogy kitálálják hogy ők most átmennek a szomszédba. Ott is macskák vannak. Ha kajáról van szó, akkor rettentően bélpoklosak.

2021. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!