Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska mellett milyen lepedőt...

Macska mellett milyen lepedőt használtok?

Figyelt kérdés

A héten 4db gumis lepedőt nullázott le a körmével, pedig le szoktam csípni belőle.

Hol és melyik lepedőt vegyem meg, hogy megmaradjon tartós használatra?

Kik-es olcsókat vettem, így végül is nem sajnáltam, de pl. a Spar-os se sokáig volt meg.

Vettem gyönyörű sötétkéket a Tesco-ban, na arra meg a szőr ragad rá. :D Kimostam, maradtak az amúgy nagyon szép hosszú szőrszálak és a pihe-puha aljbunda. Csak a kefés porszívó segít, de 2 perces hempergés és újra olyan az egész.. :D

Használ valaki vastag vászon lepedőt? Az jó? Hol lehet venni olyan igazán vastagot?



2021. aug. 11. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Az ágy mindig le van takarva fedőtakaróval, a macska nem érintkezik sosem a lepedővel, de még a huzatolt dunyhával sem. Így az ágy viszonylag szőrmentes is marad.
2021. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nappalra ez egy jó megoldás, de ez a cica éjjel is aktív.. :D
2021. aug. 11. 11:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még egy macskám sem tett kárt sosem az ágyneműben. Legfeljebb odafekszik aludni lábamhoz. Az ágyban játszotok vele, vagy ez hogy merült fel egyáltalán? Van kaparófája, ahol koptatni tudja a karmát?
2021. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
A macskámat nem engedem be a hálómba, így nem találkoztam még ezzel a problémával, de azt megpróbálhatod, hogy az ágy mellé raksz kaparó fát, hátha azt használja majd
2021. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
3 macskával alszom, de sosem tettek még kárt sem az ágyban, sem más bútorban. A kaparófán kaparnak, esténként kefélem a bundájukat, így a szőr sem vészes.
2021. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nálatok ez nem probléma, de én megoldást keresek, nem listát, hogy kinél nem fordul elő!

Fésülve van, vágva van a körme. Nemhogy kaparófa, egy egész kaparó erdő van neki a sarokban, mégis ha egy kis szálat meglát kiállva vagy úgy esik oda a fény már megkezdi és kiszakítja. Panelban lakunk, kizárni nem nagyon tudom hova és szeretjük is, hogy ott van. Nekiáll futkosni játék közben vagy csak úgy és beleakad a körme, nem hittem, hogy ezt kell majd magyarázni.. nektek milyen van felhúzva, hogy nem akad bele a karma? Frottírt, jersey-t vettem az nem jó, vettem olyan vékony műszálast és vékony pamut is volt fenn. Tettem fel vizeletfogó huzatot, hátha a zörgése elriasztja, de az külön tetszik neki! :D

2021. aug. 11. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
A megoldás az (és ez nem fog tetszeni, de csodát nem lehet tenni) hogy ne tarts panelban macskát. Kicsi a hely, ingerszegény neki.
2021. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
...de sajna én tényleg nem értem, hogy van az ágyad. Az én ágytakaróm, amivel lefedem, mindenhol leér a felületről, így sehol nem lóg ki alóla a lepedő, és alvás közben is le van terítve, (az alatt alszok) így aztán tényleg szinte soha nem érintkezik vele a macska.
2021. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sima pamut textil, semmi flanc.
2021. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Onnantól, hogy engeded az ágyban játszani, ugrálni, ennek bizony fennáll a veszélye. Ha kicsi a lakás ahhoz, hogy kizárd egy helyiségből, akkor ez van, tudomásul kell venni. Én is ezt tettem, beleakad néha a karma a lepedőbe játék közben, hát ez legyen a legnagyobb gondom vele.

Egyébként meg ha nem tűnt volna fel, mindegyik kommentben kaptál valamilyen javaslatot, pontosabban leírták, hogy náluk miért nem fordul ez elő.

2021. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!