Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Használtok macska mellett...

Használtok macska mellett légfrissítőt/illatosítót? Nem zavarja

Figyelt kérdés
Például airwick-re és hasonló termékekre gondolok,amitől illatos lesz a lakás. Nem azért,mert büdös a macska, de anyukám imádja ezeket,de lesz egy cica és nem tudom mennyire zavarja.

2020. júl. 3. 14:08
A kérdező szavazást indított:
használok,nem zavarja
zavarja
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem használok, mert érzékeny az orruk. De látom itt páran tudják, hogy az ő macskájukat nem zavarja :D

Told az orra alá az üveget és meglátod, mennyire "nem" zavarja.

2020. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Használok, és nem érdekel, hogy zavarja-e. Én vettem a házat, nem ő.
2020. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 Van olyan macska akit/amit nem zavar. Volt olyan macskánk aki elől magasabbra kellett tenni az illatosított, mert azt szaglászta, és úgy-e mérgező is nagy dózisban. Pont azért maradt elérhető magasságban, mert idősebb akkori cicus, már deo hangjától is 6-7 méterről is távolodott. Pedig tudtommal egyik tesóm sem szekálta ezekkel a macskákat. Én sem, természetesen.
2020. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
#2 Mekkora egy pr*li vagy.
2020. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyém utálja, ezért csak olyankor használok ilyesmit, amikor tudom, hogy a macska nem abban a légtérben fog tartózkodni (pl. éjszakára a hálószobából ki van csukva).
2020. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos majdnem betegek lettek illóolajtól az enyémek. Télen többször használtam citrus és eukaliptusz olajat, ami nagyon tömény volt. Egyik a másik után beteg lett nem evett, hányt. Mielőtt másnap a dokihoz vittem volna őket, utána olvastam. Bizony akár halálos is lehet rájuk!
2020. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Halálos? Ezt nem tudtam. De 24-26 macskám volt életemben és egyik sem volt allergiás rá.

A miénk imádja az illatát. Légfrissítő, illóolaj, bármi ami illatos. Ha parfüm van rajtam és a kanapén fekszel rám mászik és úgy fekszik, hogy a nyakam az szagolja. :D

2020. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Lehet használni, de nagyon oda kell figyelni, hogy milyet, mert a cicáknál az illóolajok súlyos mérgezést okozhatnak. Nagyon fontos, hogy olyan fajtát vegyél, amit olyan háztartásban is szabad használni, ahol kisállatot tartanak!
2020. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
2020. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi használunk, zavarta eleinte, de már hozzászokott
2020. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!