Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Villanypásztorral lehet...

Villanypásztorral lehet cicabiztos kertet kialíkítani?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Semmi akadálya. Meglévő kerítés tetején vezetve 2-3 vezetéket érdemes használni, amiből az egyik föld potenciálon legyen (összekötve a földelő rúddal)
2021. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Ez gyakorlatilag állatkínzás.
2021. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
#2 Igen az sokkal humánusabb, hogy hagyod kiszökni a macskát és egy autó átmegy a gerincén.
2021. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

1. az égvilágon semmi baja nem lesz tőle a macskának az ijedségen kívül.


2. mi van ha azért kerül a villanypásztor a kerítésre, mert már a 3. maradékra ácsingózó macskát tépte szét a kutya? Akkor most mi az állatkínzás?

2021. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A sajátodat akarod bent tartani vagy a kóbor macskákat kívül?


Arra figyelj, hogy ne annyi áramot vezess benne, amennyi egy tehenet is kiütne. Ha csak kicsit megcsípi, akkor max megijed, de néhány alkalom után abbahagyja. Én duemély szerint a görgő híve vagyok, de ez is lehet egy jó megoldás.

2021. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Felesleges. Áram és macera. Egy drótot húzol a kerítésed tetejére, arra egy pvc csövet, hogy elforogjon. Örök, mint a szegénység és nem kell még áramot is fizetni.


Itt egy cikk hogyan tartsuk kívül (vagy bent) a macsekokat:


[link]

2021. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is villanypásztorral van megcsinálva. Szerintem elég hatásos volt. Csak 5x kellett bekapcsolni, kicsit odacsípett a cicának, már a kerítés közelébe se megy.
2021. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!