Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam pórázhoz?

Hogy szoktassam pórázhoz?

Figyelt kérdés
A kiscicámnak vettem porazt mert sokan setaltatjak a benti cicust. El vittem setalni de nem elvezte tulsagosan(kb. 10 hetes) lehet hogy csak azert nem volt jo mert elso alkalom? (3 napja van velunk) vagy hozza fog szokni? Ne vigyem tobbet? Koszi a tanacsokat :) (a seta vegere az erdoben kicsit jobban ment magatol setalt de latszott rajta hogy nem a kedvence) meg igy hozza teszem sok zaj volt latszott hogy fel.. lehet hogy meg tol pici?

2021. aug. 19. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

Sétáltasd sokat és megszogja.


Nekünk a kugyánknak nem tetszett mikór láncra raktuk mert vendégek jöttek és még készülőbe volt kenel de megszokta


Énis szoktam cicát sétáltatni de aszt ajánlom eleinte nyugisabb környezetben sétáltasd mert lehet hogy a sok idegen ember is zavarja

2021. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Még nagyon kicsi és csak 3 napja van nálatok, szóval én egy darabig még biztos nem erőltetném. Később meg szépen fokozatosan szoktasd hozzá, de ha akkor se tetszik neki, akkor hagyd. Nem minden cica igényli és szereti, ha sétáltatják. Ha a tiétek boldogabb szobacicaként, akkor legyen az. Játszatok vele bent, az is elegendő mozgás és inger neki.
2021. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! <3
2021. aug. 19. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Tetmeszetes hogy fél, merz uj dolog, szamara idegen. Fokozatosan csinald, eloszor csak a hamot tedd ra bent a lakasban, aztan a porazt es kesobb menjetek ki vele.
2021. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!