Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szoktassam pórázhoz a...

Hogyan szoktassam pórázhoz a papagájomat?

Figyelt kérdés
Szeretném majd kintre is vinni, de nem tudom hogy hogyan kezdjem el.

2021. márc. 1. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ne kezd el. Nem kutya. Prédaállat, méghozzá repülő. Egyetlen apró hiba miatt is komoly sérüléseket okozhatsz neki.
2021. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Én nem ajánlom a hámot. Nagyon érzékenyek és elég egy picit nagyobb rántás (megijed valamitől), törik a csontja is és marandanó károkat okoz. Ha jót akarsz neki, akkor elengeded ezt az ötletet, szobában tartod kiengedéssel, vagy kint nagy röpdében és veszel mellé egy párt, mert egyedül nem tarthatók.
2021. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Honnan sikerült ezt a zseniális ötletet venned?
2021. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van erre a célra alkalmas papagájhám és kifejezetten madaraknak való póráz, de ezeket kevés helyen árulják. Az sem mindegy, mekkora a papesz, menny idős. Egy felnőttet már nehezen szoktatsz hozzá, egy fiókával könnyebb. De én sem nagyon ajánlom. Sok a kijárós macska, ragadozó madár.
2021. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha lakásban laksz inkább a szobában reptesd. Ha van kerted készíttess kinti röpdét.


Valóban, vannak olyan országok ahol megszokott az, hogy nem kutyát, hanem madarat reptetnek, pórázon vagy anélkül.

2021. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!