Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állat kinzó vagyok? Vagy...

Állat kinzó vagyok? Vagy nagyon jó állat tartó?

Figyelt kérdés

-Homokot kap alomnak..

-Kinti benti cica

-140ft macska kaja

-sült húsi 1 héten 1-szer.

[link]

egyszer vettünk neki ilyet..

-2 hónap múlva ivartalanitjuk.

-3-4 hónapos

-külö ágya nincs,velem alszik

-Ha rosszat csinál a fenekére csapok

-Etetője itatója nincs,csak egy joghurtos pohár.

Ebböl mit gondoltok??


2010. aug. 30. 10:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

basszus, de nagy "odu" kell egy macskának... Volt macskánk, ha vettünk valamit (tv, monitor, mikrohullámú sütő) imádta a dobozokat, belemászott, belefeküdt. Lemész a kis sarki boltba, kérsz egy kb akkora kartondobozt, amibe belefér egy macska... Vagy otthon keresel ekkorát. Vágsz rajta egy akkora bejáratot, amin kényelmesen át fog férni. Teszel a dobozba valami rossz, általatok már nem használt plédet, pulóvert, ami puha. A ház legcsendesebb pontjára teszed, vagy olyan helyre, ahol viszonylag csend van. Szóval ne a nappaliba a tv alá. Megmutatod a macskának. Tetszeni fog neki, mert: sötét, csend van, és a bejáraton keresztül szemmel tud tartani mindent.


Ez a házi módszer. De kisállat kereskedésben lehet kapni macskakosarat, sőt, kaparófát is lehet venni, amihez ilyen "terasz" jellegű fekvőhelyek és "odu" is tartozik. Persze ezek pénzbe kerülnek. És nem garantált, hogy a macska használni is fogja őket... Anno vettünk a macskának ilyen rágcsálnivaló macskafüvet, azt rágja és ne a szobanövényeket... maradt a bevált szobanövényeknél =). Vagy a macskakosarát nem használta. Még akkor sem, amikor csináltam belőle egy "sátrat", hogy sötét legyen az is, de nem, a doboz verziót jobban kedvelte =).

2010. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék neki hogy valahol bujkálhasson ha nem akar tömegben lenni 5-en vagyunk
2010. aug. 30. 15:13
 13/14 anonim ***** válasza:
hát a bolhaírtó nyakörv kb 800 ft.De igen fontos neki a különn tál meg minden de én a cicámnak(perzsa és bent lakik)egy összetett tálat vettem neki meg,ha kicsi akkor vegyél neki macskatejet.Én vettem neki meg macskafüvet.Evés után egy kicsit rágcsál belőle és ami a pocijába van szőrcsomó kiviszi belőle és ne csak száraz tápot adj neki!!
2010. aug. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nedves/konzerves tápot is kap... Inkább csak azt kap..

Neki nem cica fű van,hanem kinti benti és kint rágcsál

2010. aug. 31. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!