Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehetne rávezetni a...

Hogy lehetne rávezetni a cicát az alomra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1hete fogadtam örökbe egy brit rövidszőrű 2,5 éves kiscica lányt. Minden jól ment ameddig egyik reggel az ágyba nem pisilt, utána másnap reggel is egy ajándékocska fogadt. Tudja hogy hol van, hisz magától meg is kaparta. Hogy lehetne rávezetni hogy bele pisiljen/kakiljon az alomba?

#macska #alom #mitcsinalhatnek
2021. aug. 25. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nálunk előfordult (elég keveset aludtam, mert sokat figyeltem. Kicsit sem tűröm el a rendetlenséget), tehát mindig néztem, hogy mikor megy sarokba vagy ahova szokott csinálni. Amint felvette azt a pózt, felvettem, befutottam az alomhoz és beleraktam :D Amúgy bevált. Mostmár csak akkor pisil félre, ha haragszik rám (Általában van hogy nem tud velünk lenni a konyhában és beviszem a szobájába. Akkor nagyon tud haragudni).

Illetve lehet kapni alomra szoktató sprayt, ha annyira nem akar abba pisilni. Talán 800 forint.

2021. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában úgy szoktuk, hogy ráültetjük az alomra, megfogjuk a mancsát, és kaparjuk vele az almot. De ez a cica már felnőtt, ismeri is az almot, ez más eset, nem tudom, mi lenne jó. Lehet, hogy a hirtelen környezetváltozás okozza, és ha megszokja az új otthonát, rendbejön a dolog. Drukkolok nektek!
2021. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
46%
A mi cicának két hónapos volt amikor elhoztuk, csak egyszer csinált mellé. Mikor először végezte el a dolgát, papírtörlővel felszedtünk az ürülékét és az álomba raktuk, majd a macskát is, hogy kaparja el. Akkor ott ügyesen elkapargatta és még us tanulta.
2021. aug. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a rettentő kedves válaszokat! Képzeljétek a fürdőben volt ma a cicus (ott szundikált) és mikor felkelt belepisilt csak úgy magától az alomba ( nem is kell mondanom nagyon boldog voltam) megdicsértem utána kb 10 perc múlva bele is kaksizott 😊
2021. aug. 25. 12:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Bár be vallom kicsit félek hogy legközelebb már nem az alomba végzi a dolgát :(
2021. aug. 25. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Legyél türelmes vele és ne szidd meg, majd megtanulja!☺ Okosabbak, mint a legtöbb ember.
2021. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj de jó! Biztosan lelki oka volt, megrázta költözés, az új családja. Remélem, most már rendben lesz minden, sok örömet kívánok a cicához! 🐈🐾
2021. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!❤️
2021. aug. 25. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!