Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagy cica lesz belőle?

Nagy cica lesz belőle?

Figyelt kérdés
4 hónaposan 2,5 kilós a kandúr cicánk, ez átlagos, vagy nagynak számít ebben a korban? Nem duvi, nincs nagy pocakja, inkább vékony, pedug zabál rendesen :)

2021. aug. 25. 18:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a dicséreteket is. :)
2021. aug. 25. 19:32
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én vöröském is pont ennyi volt 4 hósan.

Most 2,5 éves és 6,5 kg soványan.

2021. aug. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A miénk is ekörül lehetett. 6 hónaposan 3,8 volt, ezt azért tudom pontosan, mert akkor műtötték. Júliusban volt egyéves, 6,5-7 kg között lehet, kinyújtózva kb egy m hosszal 🙄 Akárki jön hozzánk pár hetenként, mondja, hogy “jé, ez a cica mennyit nőtt, mióta utoljára láttam!”. Doki szerint a kifejlett súlya olyan 8 kg lesz. Pedig sima házi vagy legalábbis ránézésre nincs benne semmi nagytestű fajtára emlékeztető vonás (mint pl a tiednél a bojtos farok).
2021. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!