Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Új cica a másik mellé?

Új cica a másik mellé?

Figyelt kérdés

Holnap érkezik a 7 hónapos ivartalanított nőstény cicánk mellé egy 3és fél hónapos fiú cica.

Olvastam már róla, hogy az összeszoktatás nehéz és problémás lehet, ebben szeretnék segítséget/ötletek kérni.

Például: kell másik alomtálcát is venni vagy 2 macskának elég egy? Nem zavarja a majd a cicákat egymás szaga?

Minden tanácsot/véleményt nagyon megköszönnék!


2010. aug. 30. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden képp 2 alom tálca! Össze fognak szokni
2010. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a 12 éves nőstény macskám mellé találtam egy kölyök fiú cicát. Az öreg fúj rá, érkezése óta 2 év telt el. Közös alomtálcát használnak és a verekedések ellenére azért szeretik egymást. ezt onnan tudom, hogy amikor az egyik nem jön haza 2 napig addig a másik egyfolytában az ablakban ül és nem eszik csak vár. ez mind a kettőre igaz:)
2010. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Míáu !!!

Imádom a macskákat, Tuti hogy ősszeszoknak majd.

Azért elsőre Furcsa lesz nekik egymást megismerni..

De ídővel sikerűl...

2010. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a nöstény cicám volt kb 4 éves amikor találtunk egy kis 1-2 honapos kiskandurt. ennek már kb egy éve, azota mindkettö ivartalanitva lett, egy alomtálcát használnak, és néha kergetöznek, de amugy megvannak. még a hust is egy tálbol eszik nagyon aranyosak és nem vesznek rajta össze :)
2010. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!