Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valószínűleg pár hónapja...

Valószínűleg pár hónapja született, fejlődésben visszamaradt cicából lehet még kifejlett nagy cica?

Figyelt kérdés
Mentett kiscica (az utcaból hoztam) nem túlzok, nagyon sovány, tiszta csipa, kb 30 deka össz. vissz. Van még esélye, hogy behozza a lemaradást nálam? Vagy már ilyen pici marad minden igyekezet ellenére? Amúgy elég aktív, dorombol, de étvágya nem nagyon van. A testvérei nagyobbak sokkal, de csak őt tudtam elfogni, a többi nagyon vad és elszaladt.
2021. aug. 31. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Orvos mit mondott?
2021. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kapott egy védőoltást, eliveg attól az étvágya is meg jön majd de nem mondott semmi különöset :/
2021. aug. 31. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csipásodásra nem mondott semmit? Macskanátha nem merült fel? Fiv/felv teszt szóba került? Immunerősítés? Elég gáz, ha egy látszólag beteg cicára csak úgy ráolt basszus :/


Calopet pasztát próbáld meg, étvágynövelő, műtét utáni beteg állatoknak szokták adni. Meg valami immunerősítőt is néznék a helyedben, és persze minőségi kiscica kaját.


És ha tényleg lerendezte annyival a doki, hogy beoltotta, se egy általános vizsgálat, se tanács... akkor én keresnék másikat. :/

2021. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet. Az én Pisti cicámat is így hoztuk haza annak idején, újév napján. Tüdőgyulladása volt, az injekciót alig tudták beadni neki, mert csont és bőr volt. Meggyógyult, gyönyörű nagy cica lett belőle. 15 éves koráig élt velünk. Előzőnek igaza van, keress másik orvost.
2021. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet, csak legyen valami vitaminos paszta, jó minőségű táp és persze normális állatorvos.

Szóval az, amit a 3as írt.

Addig csipásodásra ne! kamillát hanem körömvirág teát ajánlok, de a legtutibb a doki.

2021. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy valami parazita van a háttérben, amitől hányingere van vagy csak kevés energiája?
2021. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de ennél alaposabb orvos kéne.


Nekem is mentett macskám van, feleakkora volt 4 hónaposan, mint más macskák, nyeszlett is. Kapott mindent, vitamint, drága tápot, stb és most már egész masszív mérete van.

2021. szept. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!