Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 14 oras vonatut macskaval?...

14 oras vonatut macskaval? Megkockaztathatom?

Figyelt kérdés
Hazakoltozom, es a macskam is jon velem.Repulon nem akarom vinni, mert bar az csak egy ora lenne, de ugy tudom, a fapadosokon nem lehet allatot szallitani.Vagy a csomagterben kene lennie, de azt meg nem akarom.Szoval vonattal kene hazavinnem, de szerintetek kibirja az utat?Vagy nagyon gaz lenne?mit csinaljak??
2010. aug. 30. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
kibírja, de szerintem kérdezd meg a légitársaságot, hátha viheted
2010. aug. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos gaz lenne a vonat, mert ugye tobben lennenk a fulkeben, a macska meg ossze-vissza ugralna, mert nagyon eleven kis dog.14 orat nem maradhat a hordozojaban, neha ki kene vennem.Aztan hova pisil??A repulovel az is gaz, hogy nagyon sok csomagom van, es arra is ra kene fizetni egy rakas penzt.
2010. aug. 30. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor marad a vonat,ha nem akarsz egy rakás pénzt a repülésre költeni... De sztem repülőre felengednék az utastérbe is,bár nem vagyok benne biztos!
2010. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
papírdoboz + alom...be a hordozóba, megoldja ;)
2010. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amugy most neztem, hogy tok jo aron vannak jegyek, 15-20 euro.Lehet, hogy megiscsak repulovel kene mennem, mostmar csak azt kene kideriteni, hogy felengedik-e ot is.
2010. aug. 30. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát a 12 óra elég necces lenne,de ha első osztályra veszel jegyet és esetleg fülkét bérelsz,mert ugye hosszú út,akkor ott egyedül vagy max egy emberrel vagy összezárva,akkor nyugodtan kiengedhetnéd a cicát a dobozból.Viszont amúgy tuti megbüntetnének,ha kiengeded az utastérbe. Szerintem ez egy nagyon jó megoldás lenne!

A repülőre tuti hogy nem viheted fel,mármint az utastérbe. Biztosan nem!!! A hátsó részben vannak az állatok, mérettől függően,de elég nagy rekeszben.Némelyiknek adnak nyugtatót is a kajával.

Szerintem a vonat+ fülke.

2010. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ellenben, ha vonaton első osztályon viszed, és bunkó a kalauz, akkor meg fognak büntetni...
2010. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az én sziszám az egy órás kocsi utat is végít nyávogja a sziszaszállítóban, meg kézben is!!!!!!! elég idegesítő!

uh sztem necces! bár ha nyugodt a cicád...., igaz otthon az enyém is nyugodt!

2010. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!