Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskával?

Mit csináljak a macskával?

Figyelt kérdés
Fiúm macskám van 3 éves erős macska ugy hívják hogy:Macsó.Szegénykém megfászott tüsszög,köhög.Reggel tiszta csipa volt a szeme.Anyukám kimosta kamillával.Az állatorvost mikor kb1 éves volt ugyan ilyen macskánk kiött adott neki szurit meg gyógyszert másnapra meghalt!
2011. aug. 8. 11:19
 1/4 A kérdező kommentje:
1 éves volt ugyanilyen macskánk...
2011. aug. 8. 11:20
 2/4 sabrina99 ***** válasza:

Lehet, hogy elkapta a macska náthát. Az számukra végzetes lehet, vidd el állatorvoshoz, de elég annyi is, ha csak megkérdezed mi baja van, és majd te intézkedsz az ügyében.

Ha macskanáthás, van ellenszer, ez általában attól függ, mennyi ideje lappang benne. Kiscicákra lehet nagyon végzetes, szerintem egy pár napig tarts lakásban, s ha már nem tüsszög akkor engedd ki.


Vagy vidd egy másik állatorvoshoz, szerintem teljesen véletlenül halt meg a cica, az állatorvos nem "gyilkolja" a házi cicákat.

2011. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 x) ***** válasza:
Igen valószínűleg macskanátha. Hidd el annál minden jobb hogy nem teszel semmit. Az én cicám is így pusztult el. Vártuk hogy "majd felgyógyul".. úgyhogy mindenképpen vidd el állatorvoshoz.
2011. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap jön az állatorvos!
2011. aug. 8. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!