Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valakinek valami jól bevált...

Valakinek valami jól bevált ötlete van-e arra, hogy a cicáim ne pisiljenek a szőnyegre?

Figyelt kérdés
Szobatiszták, és idáig nem volt ilyen gond velük, hogy az almon kívül máshova is pisiljenek, de néhány hónapja elkezdtek rászokni. Az alomtál takarítva szokott lenni, ketten hasznalják.

2021. szept. 3. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2en hasznalnak egyet? Nem vagyok macskas, de mindig azt ajanljak, hogy 1 cicara 2 alom kell, 2 cicara akkor min. 3, de inkabb 4. Ha ez nem valik be, akkor ki kell vizsgalni, lejet valami hugyuti problemajuk van.
2021. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legalább 2 alom kell, a szőnyeget meg úgy kell tisztítani, hogy ne legyen szaga.
2021. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tekerd fel a szőnyeget egy időre és tegyél ki több almos dobozt
2021. szept. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Évek óta egy alomtálat használnak és idáig nem volt baj ebből. Domesztoszos vízzel felmostam már a szőnyeget, de lehet kiprólálom azt is, hogy felszedem egy időre
2021. szept. 3. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Érte őket valami változás, stressz az utóbbi pár hónapban?
2021. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szétmentünk párommal, de a cicák nála maradtak még viszont eredetileg mindig is velem éltek, így voltak hosszabb napok amikor nem találkoztam velük. 2honapig tartott ez az állapot, de azóta már újra együtt vagyunk csak még nem költöztem vissza, így egy két nap még mindig van amikor nem vagyok velük
2021. szept. 3. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekik is felborult ezzel az életük, nem csak nektek. Ők így vezetik le a feszültséget. Ha minden a régi lesz, vissza költözöl, a probléma is meg fog szűnni valószínűleg.
2021. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Reménykedem benne 😊 köszönöm a válaszod
2021. szept. 3. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!