Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bevalt tippek, hogy a cica...

Bevalt tippek, hogy a cica leszokjon bizonyos butorokrol?

Figyelt kérdés

Uj lakasba koltoztem, uj butorokkal, igy annyi elonyom van, hogy a cica semmit nem fog a sajatjanak erezni eleinte.

Leginkabb a konyhabutorra nem kene ugralnia, mert az uj fozolap erintos uveg, es jo lenne ha nem gyujtana fel magat a macska :D (Gyerekzar van rajta, annak a hasznalatahoz azert hozzaszokom inkabb.)

Illetve a regi kanapemat szepen szetkaparta, habar az mubor volt, az uj pedig textil, igy ez nagyobb biztonsagban van talan.

Termekek is erdekelnek, ami konkretan bevalt valakinek, illetve tippek is, tudom, hogy alapvetoen szemelyisegfuggo, melyik macskat lehet konnyebben nevelni es melyiket nem, de egy probat meger.


2021. jan. 2. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Kiraktuk a kertbe
2021. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Spriccelős flakon vízzel. Bár a kanapéról szerintem nem tudod leszoktatni.


A konyhapulton pedig sose legyen kaja, ne hagyj elöl semmit...

2021. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2 Nem szoktam semmit elol hagyni, csak altalaban ott nyitom ki a macskakajat, es nem varja meg, hanem felugrik (bar ez egyszeruen megoldhato, szimplan ezentul a foldon nyitom ki a tal mellett) + amikor keszul valamilyen etel, akkor is felugral, hogy hagy kapjon mar belole. (Hiaba van sajat kajaja, a frissen keszulo emberkaja mindig izgibb.)

Lattam olyan sprayt, ami mozgaserzekelos, es automatikusan spriccel, ha a macska elmegy elotte, ilyet lehet esetleg itthon kapni valahol, vagy inkabb kulfoldi oldalakon nezelodjek?

2021. jan. 2. 15:28
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Légfrissítőnek hívják
2021. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ok, te legfrissitozd akkor a kertbe kidobott macskadat, de en normalisabb tippekre voltam kivancsi :D
2021. jan. 2. 15:43
 6/14 anonim ***** válasza:
vízipisztoly
2021. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Amit en lattam, az suritett levegot fujt konkretan, nem vizet vagy vegyszert.
2021. jan. 2. 15:44
 8/14 anonim válasza:
ablaktisztítós üvegbe vizet,és fújd le ha rosszat csinál:) Nem lesz baja,nem fog utálni meg semmi:3 az én cicám is leszokott mindenről😇
2021. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Én rászántam az időt és végigraktam félbevágott hagymával a konyhapultot. :D ennek 6 éve, messziről elkerülik. Néha megismétlem, amikor úgy gondolom, hogy megpróbálnak kijátszani.


Vagy ami még bevált: kétoldalú ragasztószalag.

2021. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Félnek a posrzívótól. Új kanapéra rátettem a porszívót. Aztán csak a porszívófejet. Így nem mentek rá. Viszont én nem is a rámenést, hanem a kanapén dagasztást szeretném elkerülni. Ha nincs a porszívó a kanapén (mert pl. néha rendet szeretnék látni vagy vendégek jönnek) a macskáknak első dolguk dagasztani a kanapét, sajnos... ez ilyen műfaj.
2021. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!