Kezdőoldal » Állatok » Macskák » . Nektek milyen fajtájú...

. Nektek milyen fajtájú macskátok van?

Figyelt kérdés
Melyikek a “legjobbak”, ha lehet ezt így kérdezni.

2021. szept. 6. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Nekem nincs macskám, és szerintem nincs legjobb fajta...
2021. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Házi korcskeverék vidéki parasztmacska. Nem kell jobb,csinosabb,a százezer forintos macska se hasznosabb,az se fog több egeret.
2021. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Sima házi macska.

Viszont nincs így magában hogy melyik a jobb. Itt egy példa. Melyik a jobb, egy traktor vagy egy Ferrari? Attól függ mire, a ferrarival nem tudod felszántani a földet.

Általában a sima házi macska jobb egerésző, a fajta macskák meg küllemre különlegesebbek (némelyik), vagy jobb minőségű a bundája, stb. Viszont a házi macska is ugyanúgy dorombol és tökéletes házi kedvenc.

2021. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ja, és kifelejtettem, 3-as vagyok, mindenkinek a saját macskája a "legjobb" :D akkor is ha "csak" egy mentett cicus.
2021. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Bengáli, sziámi.

Mondjuk ők nem egerészésre vannak tartva, hanem családtagok. Gyerekek. Nagyon kedves, szeretettel teli cica mindkettő.

Jöhetnek a lepontozások a bio egérfogó tartó tirpákoktól 😘

2021. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
2 házi, egy vörös-fehér kandúr és egy trikolor nőstény. Ivartalanítva. Ők se bio egérfogók :)
2021. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Brit cicáim voltak, vannak és lesznek 😍
2021. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
2 csodaszép mentett házi cica. Ivartalanítva, minőségi táppal etetve, elkényeztetve. ❤️
2021. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Maine Coon.Brit rövidszőrűt szerettem volna,de a páromnak ez tetszett jobban.

A másik sima házi cica.

2021. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Kinek mi. A Bengáli pl egy nagyon aktív fajta, hozzám nem illene. De másnak lehet, pont ez a tulajdonsága vonzó.

Nekem mentett házim van, nagyon barátságos, jön, dorombol, dörgölőzik, de egyedül is elfoglalja magát, sőt játszani inkább egyedül szokott és sokat alszik (mondhatni lusta, még macska mércével is). Nekem ő tökéletes :)

2021. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!