Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskától elkaphattam...

A macskától elkaphattam valami férget?

Figyelt kérdés
Szoktam neki adni enni, de nem szoktam simogatni. Először simogattam meg akkor is kesztyűben. (!! Ez elég undorító lesz!! Tehát azért "félek" a macskáktól mivel kiskoromban a szomszéd férges macskáját simogattam. Utána pedig a szememet elkezdte néha "szúrni" valami. Megnéztem a tükörben és 1 kis vonal volt (féreg) amit kitudtam mindig szedni) Biztos, hogy férges mivel nem volt féregtelenítve és csak néha látom.
2021. júl. 24. 18:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért aggódok annyira mivel kontaktlencsém van és nem lenne szerencsés még 1 ilyen féreg.
2021. júl. 24. 18:49
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te macskad? Ha igen, akkor tessek feregteleniteni rendszeresen. Ha nem a tied vagy nem akarod feregteleniteni, akkor ne erj hozza, vagy legalabb rogton moss kezet.

A tobbihez nem tudok hozzaszolni, ilyenrol meg nem hallottam (ez nem jelent semmit :D), altalaban ha ferges az ember, akkor nem a szemeben vannak a fergek, de elkaphatod, nyilvan.

2021. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az enyém csak, ha ott van adok neki enni.
2021. júl. 24. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy adag féreghajtót, és egy adag csepegtethető bolhaölőt. Szerintem 1.000 Ft alatt megúszod, cserébe neki is sokkal jobb lesz ha bármi baja van, és neked sem kell félned.
2021. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már eteted, akkor adj neki féreghajtót, körülbelül 400 Ft. Hálás lesz cserébe.
2021. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!