Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának fájdalomcsillapításr...

Macskának fájdalomcsillapításra mit?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 06:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém sem kapott, mégis öklendezett ébredezés alatt. Valami habos cucc jött ki, amiben láttam, hogy - a kimaradt reggeli okán - valamelyik növényemet azért csak megrágcsálta.

Miután ezen is túl voltunk, kapott pár szem szárazat. Elropogtatta. És figyeltem. Aztán egyharmad alutasakosat. Fél óra múlva ismét egyharmad alutasakos. Éhes volt, de gyorsabban nem mertem.

Szóval óvatosan, és apránként szabad elkezdeni etetni, és nem lesz baj.

2021. szept. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Meloxidyl
2021. szept. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Wow, köszönöm!
2021. szept. 16. 07:33
 14/23 A kérdező kommentje:
Én is úgy tervezem, hogy óvatosan, egy-két falat, kis víz, aztán meglátjuk. :) Köszönöm a tanácsokat!
2021. szept. 16. 07:35
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor etesd, ha már nem tántorog, mert amíg tántorog, félre is nyel.
2021. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Te hiába adod óvatosan, a macska ezt nem érti. Egy falattól is fulladhat meg.

Elhiszem, hogy sajnálod, mert mióta nem evett szegény, de az ő érdeke.

2021. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Természetesen az óvatosat nem úgy értettem, hogy majd lassan teszem a tántorgó macska szájába a falatot, hanem ha már stabil, akkor is csak kevés nedveset adok neki először.
2021. szept. 18. 08:18
 18/23 anonim ***** válasza:
Szia, hogy van a cicád? Kapott végül fájd.csillapítót otthonra?
2021. szept. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

De már túl van rajta. Megviselte nagyon, rossz volt így látni. Remegett, ömlött a nyála, úgy viselkedett, mintha most látná először a lakást. Egyszer hányt is. Nagyon tehetségesen hányt túl az eléje terített törölközőn. Most ez már vicces, de akkor nagyon sajnáltam. Először kapott egy teáskanálnyi nedveset, később megint. Estére egészen magára talált. Másnap mintha a régi lett volna, de délután elbújt egy időre.

Plusz fájdalomcsillapítót tényleg nem kapott,de a doktornő azt mondta, műtét után még adtak be neki egy lassú felszívódásút.

2021. szept. 18. 08:37
 20/23 anonim ***** válasza:
Köszi a választ, ez tényleg nem hangzik jól, de a lényeg, hogy túlvan rajta, és most már egyre jobban lesz! A hétvégi extra szeretgetés is biztosan használ neki.:)
2021. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!