Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vigyem ki a lakásból kiscicákat?

Vigyem ki a lakásból kiscicákat?

Figyelt kérdés
Tegnap este 2 mentett kiscica került hozzám,egy erdőben kidobták őket. Az egyik cica már este fura volt. Fel volt puffadva a hasa és furán járt. Persze reggel hívtam az állatorvost. Valószínűleg férges a kiscica. Ma meg is kapta a féreg hajtót. Viszont bent vannak a lakásban. 3 gyerekem van. Vigyem ki őket a garázsba? Rendesen megijedtem,hogy elkapjuk tőlük... Sose volt még cicánk. Nagyon picik még 6-7 hetesek lehetnek. Nem szobatiszták. Elkezdtem az alomra szoktatást, de több helyre oda kakilnak. Ahova oda kakiltak domestossal áttöröltem. A férges cica fenekét lemostam,aztán a kézmosót is ferőtlenítettem. De nagyon félek,hogy elkapják a gyerekek. Mennyi időn belül kezd el hatni a féregírtó? Mennyi ideig kell most tartsak attól,hogy elkapjuk. 5 éves a legkisebb fiam. Elmondtam nekik,hogy azonnal kézmosás... De percenként szeretgetik őket.
2021. szept. 16. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak az oltás részhez tudok hozzászólni: a mi állatorvosunk se olt ilyen pici cicát, pont most van nekünk egy 9 hetes forma kicsi, ezen a héten oltotta először, korábban nem akarta. 3 hét múlva meg ismétlés.
2021. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az a baj nálunk,hogy meg se lehet állapítani hány hetesek lehetnek. Én hallgatok az állatorvosunkra. 8 éve,évente többször ő kezeli,látogatja,oltja a kutyánkat. Rosszat még sose tett és sose mondott. Ha ő úgy gondolja október vége akkor én elfogadom.
2021. szept. 16. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!