Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nedves tápot ajánlotok,...

Milyen nedves tápot ajánlotok, mit adjak a macskáimnak (2)?

Figyelt kérdés
Nedvesnek Whiskast, Gourmet és Shebat szoktak kapni (utóbbi 2-t picit ritkábban). Mik ezekről a véleményetek? Megpróbálok minnél jobbat adni nekik, de nem tudom, hogy ezek milyen minőségi szinten vannak. Egyébként szeretik, mindig megeszik, nap közbe van kint nekik száraz.

2021. szept. 17. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ezek nem valami jó minőségűek...
2021. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Rossz mind úgy ahogy van. A reklám árát fizeted meg nem a minőséget. Az enyémek real naturet kapnak, nedvesben szárazban egyaránt.
2021. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Ízfokozó és tartósítószer, sajnos ezek a minőségtől messze vannak, ellenben a cicáknál súlyos függőséget tudnak okozni, persze, hogy megeszi.


A mieink a Cosma tasakosait kapják. Én olyan szottyos párti vagyok, amiben húsfilé jellegű a husi, a falatkások általában rosszabb minőségűek, a pástétomost meg a macskáink nem szeretik

2021. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Hát,ezek..nagyjából a legalja minőség.


Grau,Greenwoods,Animonda Carny,MAC's cat,Wild Freedom,Cosma,GranataPet,Feringa,Almo nature,Herrmann's Classic,catz finefood,Hill's,Kattovit


Ezek vegyes,közepestkategóriától felfelé.

2021. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Az enyémnek mondhatod, hogy alja minőség, kizárólag a Gourmet és a Sheba kell neki, és csak gravy-s.

Ha mással próbálkozom, éhségsztrájkol.

2021. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

Enyémek Aldi Shah alutasakos és tálkás kajáit eszik. Tasakos épp most akciós 4 fajta van, 12x100 gramm 799-ért. Szárnyas meg húsos válogatások szaftban, szárnyas-húsos válogatás aszpikban és halas válogatás. De akció nélkül is csak 959 egy doboz. A tálkás az meg 99ft/100g, pástétomos van 6 fajta, meg 2 ami ragu. Meg van a Topix tálkás, az 89ft a 100g, aból 3 fajta van.

A lényeg, hogy hatalmas a választék, mindenféle állag és főleg íz van és a cicáink is imádják, nem tartalmaz mesterséges színezéket, ízfokozót, tartósítót, 60% hús van bennük, meg zöldségek, ásványi anyagok, vitaminok.

Több cicás ismerősünknek is ajánlottuk a finnyás cicáknak és egytől egyig, MINDNEK a kedvence lett!

2021. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a 60% húst honnan szedted, utolsó? 4% van a sima shah szottyosban, de még a "prémium" nature verzióban is 10-14% volt, mikor utoljára néztem.
2021. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szar.Pont arra jók, hogy minőségi éhezés legyen a vége. Az enyémek Feringát, Animonda Carnyt kapnak, vagy Bozitát, időnként Cosmát. Nem olcsó egyik sem, de legalább gabonamentesek, cukor, ízfokozó és tartósítószermentesek.
2021. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem is drágák egyébként.6 konzerv kerül 3000ft-ba átlagosan,az egyáltalán nem mondható drágának,főleg hogy a kitekat és whiskas (meg a többi jónak mondott szar) még ettől valamikor többre jön ki.

Talán 400ft szokott lenni darabja egy konzervnek belőle (de javítsatok ki,ha tévedek,nem tudom én most az interneten néztem meg,itt ennyi lenne),ha ezzel számolok akkor 2400 a szar minőségűből 6db.Akkor már +600 forintért nem jobban megéri az amelyik egészséges is a macskának? (szerintem de)

Van mikor akciósak,van mikor nagyobb tételben lehet olcsóbban beszerezni őket,de még mindig nem úgy veszed meg drágán,hogy többet árt az eledel mint használ pedig prémiumként hírdetik.

2021. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!