Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskabiztos kerítés létezik?

Macskabiztos kerítés létezik?

Figyelt kérdés
Sajnos a kutyám nem kompatibilis macskákkal, és hiába szóltam a szomszédnak többször, a kiscicája rengetegszer átjár.. Próbálok figyelni rá, de nyilván nem lehetek 0-24ben a kutyám mellett. Kinti-benti kutya, nem tudom és nem is akarom egesznapra bezarni.. Előre is köszönöm a válaszokat, ötleteket!
2021. szept. 18. 21:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Létezik, de inkább ő dolga, de amúgy kedves vagy vele! :D
2021. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell várfal. Olyan kell, aminek a tetején forgó szerkentyű van, ami megakadályozza a felkapaszkodást és átugrást. Másik verzióban a kerítés teteje ívben visszahajlik, ugyanezen okból.

Arra kell még figyelni, hogy a kerítés alatt és fáról, garázstetőről se juthassanak àt.


Egyébként alapesetben ez a macskagazda kötelessége lenne

2021. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Pintér László ***** válasza:
0%
Miért kapok lepontozásokat? Normálisan igyekeztem a kérdésre felelni. Miért volt haszontalan a válaszom? Még linket is adtam. Ennél jobban hogy lehetne egy ilyen kérdésre hasznosabb választ adni?
2021. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Pintér László ***** válasza:
0%
De van egy olyan érzésem, hogy akik lepontoztak még Életükben nem láttak, pláne nem fogtak villanypásztort, és csak annyit tudnak róla, hogy áram van benne, és ajjaj! Veszélyes! Fújfújfúj!
2021. szept. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Sajnos a gazda nem sokat foglalkozik a dologgal, engem viszont nagyon rosszul érintene, ha történne valami, úgyhogy muszáj cselekednem.
2021. szept. 18. 23:25
 16/17 anonim ***** válasza:
A kerítéssel nem tudsz semmit sem csinálni. Ha nagy lesz a cicus majd lesz ereje és esze elkerülni a kutyát. Én megpróbálnám őket összehaverkodtatni. Lehet te is meglepődnél.
2021. szept. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudod a kutyádat összeszoktatni a macskával?
2021. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!