Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Régen is ennyi fölösleges...

Régen is ennyi fölösleges macska született vagy most csak az internetes hirdetések miatt érezzük ezt?

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 19:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Regen rosszabb volt a helyzet sokkal.
2021. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Most még nincs is idény, majd 1 hónap múlva jön a dömping.
2021. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos régen is...
2021. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%

Régen sokkal több volt, mert senki nem ivartalanított. Csak nem volt net amire felrakják, meg nem is érdekelte őket, elintézték a kicsiket házilag... :(

Sajnos még ma is vannak olyan primitív férgek akik itt tartanak.

2021. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 qkker1 ***** válasza:
97%
Régen is sok volt, és rengeteget agyoncsaptak/vízbe fojtottak még születés után.
2021. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%

Gyerekkoromban tanyán laktunk, évente kétszer a nőstény macskák lefialtak.

Akkor lett meghagyva, ha valaki szólt, hogy kell neki kismacska. De sokszor még gy is elpusztultak a meghagyott kicsik, az egész állomány össze-vissza volt fertőzve macskanáthával.

Amúgy, ha az ismeretségi körben senki nem szólt, hogy kell kismacska, az újszülötteket szüleim beledobták egy vödör vízbe. Aztán ástak egy gödröt, és beleöltötték a vizet, meg ami benne volt, és betemették. Ennyi.

Én mindig sírtam a kismacskák miatt, még középiskolás koromban is, amiért megkaptam, hogy ne már ilyen hülye, csak a városi hülyék hisztiznek pár ilyen kis dög miatt. A rendes ember az nem picsog a kismacskák miatt, különben is, "azok még olyan kicsik, úgysem érzik".

Szóval de, akkor is születtek sokan, csak rövid úton le lettek rendezve. Sok helyen még ma is.

2021. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
32%

miért szerintetek humánusabb hagyni szenvedni a macskákat?

régen nem volt ivartalanítás, ellátásukra mweg nem volt pénz. így maradt a sajnos fájdalmas de józan út.

2021. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%
7 senkinek nem kéne szenvednie, ha ennek a túlszaporodot, ostoba emberi faj egyes egyedei felelősséget tudnának vállalni dolgokért... Ergo ivartalanitsál az ideologizálás helyett, aztán a probléma megoldva... Szivesen
2021. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
35%
én a régiekről beszéltem. Amúgy érdekes most is kéynelmes otthonról írod ezt gép mellől.. lehetne vitattkozni erről ez mennyi kárt okoz napi sznten.
2021. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
9 mert honnan írjam? Ugorjak át hozzád egy teára?
2021. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!