Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó estét!!!! Állatorvos kéne...

Jó estét!!!! Állatorvos kéne aki nyitva van holnap vagy akár ma este is tudna valamit csinálni vele??????

Figyelt kérdés
Nógrád megye, Nemti környékén kéne valaki

2021. szept. 18. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Ha jól olvasom baleset történt a macskával, mert verekedésbe keveredett egy másikkal?


A megjelenített kulcsszavakból ezt szűröm le.


Nemti az egy város, falu, község vagy micsoda? (Megnézhetem a honlapját, ha gondolod és megpróbálok segíteni innen távolról.)


Próbálok abban bízni, hogy minél gyorsabb segítő szándékú további válaszok jelennek meg a közreműködésem által.

2021. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tessék?
2021. szept. 18. 20:39
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem verekedésbe kerülhetett a sebei alapján. Arcán vannak sebek és furcsán veszi a levegőt
2021. szept. 18. 20:40
 4/15 A kérdező kommentje:
a 3. válaszomat a 1. válaszolónak szántam. és amúgy igen ez egy kis szerencsétlen falu
2021. szept. 18. 20:41
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
hát szerintem Budapest. Ott biztosan van akár most is nyitva tartó állatorvos. Esetleg nézd meg Salgótarján, Balasagyarmat, Eger, Ózd hátha ezek közül valahol van.
2021. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%

Húha ez nehéz feladat lesz, mert én Budapestről vettem az "adást", de talán a facebook-on sokkal gyorsabban célhoz tudnál érni.


Nekem ez a szerény tippem. (Ott szoktak megosztani ilyen extra gyorsasággal segítséget kérő posztokat és állítólag ott lehet hatásos segítséghez jutni.)


Sajnos olyanról nem tudok, hogy segélyszervezetek állatokat mentenének. De talán a 116-123 nonstop lelkisegély vonal felhívható ilyen esetben is.


Nekem is szoktak egészen reménytelen helyzetekben vigaszt nyújtani - csak van annyira szívük-lelkük, hogy valamilyen elérhetőséget meg tudnak adni vagy együtt gondolkodnak Veled/veletek kérdező.


Annyit meg tudtam nézni, hogy Nemti egy viszonylag kis lélekszámú község.

2021. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Állatmentő szolgálat alapítvány, állatmentő sereg - facebook. Ezt találom a leggyorsabbnak.


Sajnos a helyszín Budapesten van, de ha helikoptert tudnának küldeni érte, talán megmenthető lenne szegény.


Úgy sajnálom, szegény cicust. :( Bárcsak meggyógyulna. :(

2021. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Helikoptert??
2021. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Igen, helikopter!


Egy "haszontalannak" látszó ÁRTATLAN, ÖNZETLENÜL SZERETNI TUDÓ ÉLŐLÉNY megérdemli, hogy megmentsék az életét, megfelelő fájdalomcsillapítással karöltve!!!


Nagyon együtt érzek Veled Kérdező! Valamiképpen drukkolok, hogy a házi kedvenc ne múljon ki.

2021. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
9! Tudod, hogy egy helikopter felszállása több millió Ft? Fizeted?
2021. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!