Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg lenne a macskám? Vagy...

Beteg lenne a macskám? Vagy egyéb ok?

Figyelt kérdés
Kinti/benti cica 1 éves. A mai nap azt vettem észre,hogy nem játszik és sokat alszik étvágya az van ugyan, ugyanúgy eszik kintre nem nagyon kéreckedik ma,pedig máskor nyávog nagyon de ma nagyon csendes, az orra nem nedves de ez máskor is előfordul. Ma dél előtt elég sok nyershúst megevett az lehet a gond? Kedden viszem az orvoshoz ha addig nem javulna.

2021. okt. 3. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ősz van, és most már sokszor hideg is. Ilyenkor sokkal kevesebbet szeretnek kint lenni, különösen ha ivartalanítottak (ugye az?). Az orruk sem mindig nedves, ez miatt nem kell aggódnod. A játékosság hiánya viszont kissé furcsa. Igaz, ilyen idős korban kezdenek kicsit megkomolyodni, de azért ez nem szokott drasztikus lenni.


Amíg eszik-iszik, addig nem kell félned, de azért egy orvoslátogatás lehet nem árt.

2021. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most még azt vettem észre hogy a pupillái elég tágak.
2021. okt. 3. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem sincs baja de azert vidd el orvoshos, a pupillai attol is lehetnek tagak mert nem sut a nap a szemebe, kint a napsutesben szukebbek mint bent ez normalis, viszont az en macskam masfel eves de meg mindig jatekos
2021. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jobban lett, ugyanolyan mint régen:)
2021. okt. 11. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!