Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd lány kiscicája...

A szomszéd lány kiscicája átjár hozzánk, megfázott a kis csöppség. Hogy gyógyítsuk meg?

Figyelt kérdés
A szomszédnak sok cicája van, egyikkel sem foglalkoznak, enni alig kapnak. Alvóhelyük sincs, az egyik pici cica (kb. két hónapos) tüsszög, köhög, levegőt alig kap, folyik az orra, és szegénykém még korpás is. Nem tudom mit lehetne vele kezdeni? Szomszédnak szóltunk de nem hatotta meg a dolog. Most itt csücsül a napon, melegszik, nagyon vékony is. Kapott már enni nálunk egyébként.

2021. okt. 10. 13:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Jelenteni a jegyzőnek, állatvédőknek. Az én szomszédom is kevesebbet tart mióta jelentettem.


Ha szánsz rá pénzt akkor vidd el dokihoz. Magától nem lesz jobban.

2021. okt. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Állatorvos!
2021. okt. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Szomszédnak kell vinnie övék


Macskanátha sok esetben halálos. Főleg egy kiscicának.

2021. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Most olvastam végig.


Rendőrségi hatáskör. Állatkinzás.

2021. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Ez macskanátha lesz, nem megfázás. Orvosi kezelés nélkül halálos kimenetelű és esélyes, hogy az összes macska megfertőződött.
2021. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos otthon nem tudsz neki segiteni, sanszos, hogy macskanatha, az pedig halalos orvosi kezeles nelkul.


Ahogy mar elottem is irtak, jegyzonel jelenteni. Nem vagy koteles foglalkozni vele, de ha nekem lenne felesleges idom, penzem, helyem, akkor befogadnam es elvinnem orvoshoz.

2021. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Szegény kiscica :(
2021. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 gyurlaci válasza:
89%

#8

Agyaska. Nem a cicához hívják. Hanem mert ez állatkínzás. Bár szerintem ilyen súlyú esetben a jegyzőnél kell bejelentést tenni. A yard csak akkor jön ki ha mondjuk az állat élete épsége közvetlen veszélyben lenne. (pl. volt hogy autó mögé kötötték a kutyust vagy nagyon verték a lovat)

2021. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
Mért lenne az állatkínzás ha beteg a macska?
2021. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
10 ha nem viszik orvoshoz, vagyis nem gondoskodik róla. Ez kb olyan mintha kidobná egy erdőbe.
2021. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!