Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nőstény 8 hónapos cicám...

A nőstény 8 hónapos cicám elment 3 napja. Nyomát se láttam. Kinti, és benti macska. Mennyi a max idő nőstény cicáknál hogy nem jönnek vissza? de még szerintem az is lehet hogy elment.

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Elment és szerinted az is lehet, hogy elment? Nem te vagy az legélesebb kés a fiókban a családban, igaz?
2021. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Majd visszater vemhesen...
2021. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

" Mennyi a max idő nőstény cicáknál hogy nem jönnek vissza?"

Bocs, hogy ezt mondom, de ha mondjuk elütötte egy autó, akkor leginkább örök élet + 1 nap.

2021. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egyszer 6 nap után jött haza, 7 hónapos volt, vittük is ivartalanítani rögtön, azóta sem ment el egyszer sem. Még hazatérhet, de az is lehet, hogy elütötték/ellopták/fent akadt valahol, ha volt nyakörve.
2021. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2021. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Először is: ivartalanítás, másodszor: felelős benti tartás. Ha ez nem megy, akkor ne tarts macskát. Egyszerű...
2021. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lacika!


Szerintem ne itt siránkozz, hanem öltözz fel és keresd, hívogasd, fésülj át mindent! Kérdezz körbe a szomszédoknál, az is lehet hogy valaki bezárta, ha van elhagyatott, vendégház, pajta stb. akkor azokat is nyittasd ki, nézd meg! Plakátolj, rakd ki, mini szórólapokat a postaládákba, plakátold ki a boltba stb., nem tudom hol laksz! Az is lehet, hogy befogadta valaki, vagy látott valamit. Ha Pesten laksz vannak ilyen csoportok, Pesten hallottam stb., vagy akár helyi csoportok. Menhelyeket, állatorvost megkérdezni. Ha elütötték is, meg kell lennie, nekem mikor 9 napig nem jött haza a macskám, akkor csak enni jártam haza, minden szabadidőmben a réteket, környéket, erdőt jártam... Mentsd meg oldalra is fel lehet tenni, plakátot is csinálnak, bár kicsi falun nyilván sokat nem ér.


Na ezeket lehetne tenni a gyakorin nyavajgás helyett, hány volt meg ezekből? Nekem a plakát hozta haza, előtte is ivartalanítva volt, de hiába... Chip sem hülyeség macskába sem.

2021. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

A max. idő az örökkévalóság, ha elpusztult.

Egyébként úgy kellene macskát tartani, hogy ne tudjon elmenni.

2021. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Nekem max 4 nap után jött haza a macskám,de már 2 nap után sanszos, hogy többé nem jön haza, saját tapasztalatból mondom
2021. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó szerint gondolom én is. 2-3 nap után már nagyon kicsi az esélye, hogy visszajön. 2 tapasztalatom volt, plusz másé . Azóta bentiek vannak.
2021. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!