Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ebből a fajta tàlból nem...

Ebből a fajta tàlból nem tudnà kiborítani a cicàm a vizet?

Figyelt kérdés

Sokszor azzal szórakozik, hogy kiborítja, vagy kifröcsköli belőle a vizet. Most egy ilyen laposabb, üveg tàlban van neki a víz, de azt le szeretném cserélni, és laminált padlót fogunk rakni, nem szeretném, ha felpúposodna a víztől.

Ezt néztem:

[link]


Előre is köszi!


2021. okt. 14. 15:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ha ki akarja, kiborítja mindenből. Az enyém belekotorja a száraztápot a nedvesbe, a másik felét a vizébe.
2021. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Ezt simán ki tudja borítani. Milyen van most neki? Olyat vegyél ami széles, és minél laposabb. Akár kutyáknak való nagy méretű fém tálat, aminek gumis az alja.
2021. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Ha felborítani nem is fogja, de attól még simán ki tudja belőle pacsmagolni. A macska hülye állat.
2021. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Az enyém bögréből iszik, tálból nem hajlandó. Nyilván, egy mélyebb tálból kevés vízet nehezebben pacsál ki. Tegyétek kőre biztos, ami tuti.
2021. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Első: ezen jót nevettem, halàl őrültek a cicàk...:D

Màsodik vàlaszoló: köszi, akkor.szétnézek még.

Harmadik: A cicàk nagyon is okosak, és baromi jófejek is..

2021. okt. 14. 15:53
 6/17 A kérdező kommentje:
Az egyik cicàm nekem is, csak onnan hajlandó inni.. De neki ez a szobàja, itt alszik éjszaka, úgyhogy itt vannak a dolgai..:/
2021. okt. 14. 15:54
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy itatokut? Nem akkora ervagas, 5-6 ezer korul is kapni, lehet tetszene neki annyira, hogy ivasra hasznalja jatek helyett. Vagy ki tudja, de egy probat meger szerintem :D


Nekunk egyebkent szinten parkettan van a kajas es vizes talja, de egy oriasi muanyag, nagyobb peremu talcan, igy ha kiborit valamit, nem gond.

2021. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, alàtétet én is teszek alà!
2021. okt. 14. 16:00
 9/17 anonim ***** válasza:
Valami ilyen formájút keress csak kerámiából, nem baj, ha súlyosabb. [link]
2021. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél, aminek a talpa szélesebb, mint a karimája. Ilyen jellegű:


[link]


[link]


És mindenképp kerámia legyen. A formája miatt nem tudja megborítani, és ha befelé hajlik a pereme, akkor kipocskolnia is nehezebb. Bár ha a tiétek is olyan, hogy a mancsával "ellenőrzi a vízszintet", akkor azért így is előfordulhatnak csöppek, de felborítani nem tudja majd.

2021. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!