Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül most egy...

Mennyibe kerül most egy fajtiszta birman (burmai) macska? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon drága,inkább a Maine coon és Brit rövidszőrű az ami kifejezetten olcsó macskafajták között,mert népszerűek.


Legutóbbi ismert ára számomra az 500.000ft,egy kiállításon beszélgettem tenyésztővel.

A többiek is hasonló árkategóriát mondtak mikor kérdeztem,hogy milyen árkategóriát képviselnek a fajtáikkal.

(Bengálisok közt volt aki megközelítőleg 800.000-t mondott import nőstényre..)

Ragdoll,Török angóra,Perzsák többsége,és egy kicsit "nyurga" típusú Sziámi fajta volt ugyan így 500.000 környéke.


Tacskómacska,Szfinx,valamilyen Rex,és Abesszin volt még nagyon hajmeresztő áron,az az akármilyen Rex főleg.600.000 - 1 Milla környéke mind..

Drága mulatság,a többit bocsi de nem jegyzeteltem le vagy csak elkevertem,majd ha legközelebb megyek még körbe kérdezek hátha valakinek kell ilyen infó.🤷🏼‍♀️

2021. okt. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!