Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy telik egy napod a macskád...

Hogy telik egy napod a macskáddal? Mit csinál egész nap a cica?

Figyelt kérdés
Átlag mennyit játszotok, mennyit alszik, mennyit van magában, mennyi az az idő, amikor csak úgy van körülöttetek, nézelődik, stb?
2021. okt. 15. 13:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Reggel hallom hogy nyílik a szoba ajtó, kilincs nyikkan, ébresztő gazdi bejöttem, adjál enni éhes vagyok szól a fekete 5 éves lány macskám miközben dagasztja a pizsamám és teljes erővel folyik a nyála a mellkasomra. Oké rohanok ki csak engedd meg hogy előtte mehessek cigizni kávézni és pisálni. Jóllakott, cseszteti a kulcsot a zárban, szól hogy sürgősen sz@rnia kell de a benti alom megtelt és megnézné van e társ odakint lehetőleg kandúr és ivaros de a szomszéd szelíd fiú cirmije is jó. Pusz-Pusz, üdvözlik egymást és felugranak a kocsi tetejére, napoznak, nézelődnek. Elvannak. Ebédiő, meglesi mit készít anyám, hőtőbe be-ki, konyhában kunyerálás. Anyám játszik vele, dob neki falatot csak hagyja békén. A Qva anyád hangzik el hangosan, és nekem is mert hagytam hogy lelopja a rántotthúst amíg ő félrefordult. Macska eltűnik. Néhány óra múlva már boldogan az ölemben tévézünk de nem jó ő inkább a tévé tetején szeret rendesen elaludni. Leesik, na mondom kezdődik. Még kétszer leesik. Oké nincs tévé, inkább alszom. Ő kint marad a nappaliban. Tévé kihűl, eszik, almot kapar, tv előtt a meleg helyemen alszik. Reggel, hallom hogy nyitja a szoba ajtót...
2022. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!