Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, ha nyávog a cica?

Haikon12 kérdése:

Mit csináljak, ha nyávog a cica?

Figyelt kérdés
Egy hete került hozzám egy 2 éves cica. Azóta pedig konkrétan 0-24-ben csak nyávog és nem hagyja abba. Az éjszakák, így szörnyűek és semmilyen módszer nem vált eddig be. Nem tudom mit tudnék csinálni. Ahonnan hoztam ott egyáltalán nem nyávogott. Kérlek segítsetek!

2021. márc. 17. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szokatlan neki a környezet. Sokat kell foglalkoznod vele.
2021. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mantis religiosa ***** válasza:
86%
A biztonság kedvéért nézesd meg egy állatorvossal, hátha van valamilyen betegsége, amin csak ő tud segíteni.
2021. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan került hozzád? Hogyan készültél fel az érkezésére? Orvos látta? Mennyit foglalkozol vele
2021. márc. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Ha nincs ivartalanitva, akkor szinte biztos, hogy tuzel.
2021. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ivartalanítva van és egy ismerőstől kaptam őt, teljesen leinformálható személytől. Berendeztem neki a szobát és minden szükséges dologgal vártam őt. Eszik is, iszik is, az almot is használja rendesen. Minden percet amit lehet vele töltök, 4 napot full vele voltam. Most a meló miatt maximum 6 órát van egyedül.
2021. márc. 17. 12:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még keresi az előző gazdáját és a hely is új neki, a macskák nehezen viselik az ilyen nagy változásokat.

A feliwey párologtatót kipróbálhatnád hátha segít.

2021. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon vagy beszélj hozzá sokat, játsszatok.

Kell neki legalább 2 hét mire megszokik.

2021. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!