Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akiknek van macskája, és...

Akiknek van macskája, és panelban tartja, azoknak mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés

A panelházban milyen rossz szokásaik vannak a macskáknak?

Pl a pappírt szét tépik, és erről le kell szoktatni, és mikről lehet le szoktatni amiket csinálnak? És mikről nem lehet le szoktatni?



#macska#cica#bent tartás#rossz szokások#viselkedés
2021. okt. 26. 09:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

Én akárhogy nevelhetem, az enyémek hiperaktívak. Ha 3 órán át csak velük foglalkozom, azután is megy a parádé.

Sétálni is hordom őket, hatezer játékuk van, folyamatosan van velük foglalkozva, meg mindig van otthon velük valaki, de akkor is rosszalkodnak.

DE IGY SZERETEM OKET🐾😻

2021. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én panelban lakom, ha valaki gyárban dolgozik és 12orára egyedül van hagyva és senki sincs vele, de van kint vize és ennivalója, bajt csinálhat egyedül othon? Meg tudja szokni meddig vagyok távol és meddig nem?

Milyen gyorsan szokná meg?

2021. okt. 26. 12:07
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
A macska bírja, ha egész nap nem vagy otthon. Kárt persze, elvileg csinálhat (bár nálunk még egyik sem csinált), ha unatkozik, de normálisan egy macska akár 18 órát is alhat egy nap. Szóval nem gond.
2021. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Hát én a helyedben 2 cicát fogadnék örökbe.
2021. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha van erőd foglalkozni vele mindennap valamennyit (legalább kis simi, lézerrel futtatni stb) meg veled lehet, akkor sima ügy. Ha ilyen sokáig nem vagy otthon, szerintem ne zárd ki a hálóból, hacsak nem lehetetlen tőle aludni (pl ugrál). A miénk is azt viseli nehezen, mikor ilyen 16 órás egyedüllétek után ki akarjuk zárni, akkor már azért is nyávog, ha csak wc-re megyünk és nem jöhet be, de egyébként gyakran ki szoktuk csukni, amíg alszunk pl napközben, azzal semmi baja, hozzászokott, mert kiskora óta így van.

Szabadnapokon meg játssz vele többet.

Nálunk egyébként egyedül a függönyt tépte le, mert fel akart rajta mászni. De ez nem panel-nem panelfüggő.

2021. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!