Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az IAM"S márkájú macskatápról...

Az IAM"S márkájú macskatápról milyen véleménnyel vagytok? Milyen minőségűek? Megéri olyat venni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Annyi pénzért jobbat is kapsz
2021. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem egy extra, túlárazott
2021. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most Concept for Life van itthon. Lehet jobb lenne szerintetek valami komolyabbra váltani? Mert több mint egy éve ezt eszik és gond eddig nem volt mondjuk rá. Mondjuk talán az áruházi kajáknál jobb azért.
2021. nov. 1. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek nem ízlett. Mondjuk ő a Royal Canint is otthagyta egy az egyben :)
2021. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én cicám nagyon szereti. Sőt, túlságosan is, néha az (amúgy minőségi) nedves helyet is inkább azt enné. Ezért figyelek a mennyiségre, a napi adagot kimérem neki.

Túlárazott...? : legutóbb 7000-ért vettem a 10 kilót, (Zooplus) igaz, hogy a 3 kiló alapára 4000, de ha egy beválik, utána lehet figyelni mikor hol olcsó.

2021. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A CfL sem rossz, azt kollégám vette a cicáknak, szerették.

Amúgy nálunk az IAMS +1 gondot is megoldott: előtte Brit Care Premiumot adtam neki, amit szintén nagyon szeretett, de iszonyat keményet kakilt tőle, sokszor volt véres a feneke az erőlködéstől.

Az IAMS-nál maga a pellet is puhább, és láthatóan jobban fogyasztja rá a vizet, így ez a probléma teljesen megszűnt neki.

2021. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Hát nálam most a 10 kilós 3 hónapig bírja két macskával. Viszont most hoztam egy kismacskát így neki legalább néhány hónapig még juniort szeretnék adni. Plusz valami nedves sem ártana.


Amúgy zooplusról szoktam beszerezni ezeket.

2021. nov. 1. 20:53
 8/8 anonim ***** válasza:
CfL bőven van olyan jó mint a Iams, nem érdemes váltani. Én csak az ízeket szoktam variálni. A Purizon is jó minőségű.
2021. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!