Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 napja nem akar enni a...

1 napja nem akar enni a macskám. Ampullával etettem meg nem is ellenkezett, a fogaival lehet gond?

Figyelt kérdés
Pár falat után abbahagyja az evést, kint szaladgál játszik ahogy szokott de valami nem stimmel. Levest adtam neki egy nyomogatós ampullával nem is ellenkezett szerintem ízlett is neki. Fájhat a foga? Másfél éves.

2021. nov. 3. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az állatorvos tudja megmondani miután megvizsgálta.
2021. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bélelzáródástól kezdve a vírusig bármi lehet. Vidd orvoshoz!
2021. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg orvoshoz kéne vinni, bármi lehet.

(Azt csak én nem értem, hogy milyen "nyomogatós ampullából" szokás állatot etetni? Vagy fecskendőre gondolsz?)

2021. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen azaz fecskendő.
2021. nov. 3. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Úgysem viszi állatorvoshoz, az ilyen proliknál nem szokás.
2021. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézz bele a szájába, az én macskám is volt már így be volt gyulladva a szemfoga ha piros és duzzadt az a baja, ha orvoshoz nem tudod vinni akkor a fecskendővel való etetés jó módszer nem szabad hagyni hogy kiszaradjon , ha nem fog problémája van vidd orvoshoz
2021. nov. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma már evett magától :) igaz nem úgy mint szokott de remélem fokozatosan visszajön az étvágya, nem tudom megnézni a fogait nem engedi.
2021. nov. 4. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!