Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egyik lábával...

A macskám egyik lábával valami gond van. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem áll rá kb.2 napja rendesen, mintha fajna neki, és a belso felén van egy kullancs szerű valami (ilyenkor nem hiszem, hogy kullancs, vagy mégis? ). Az alakja olyan, és szurke szine van. Nem tudtam jobban megnézni, mert nem engedi, de aggodom. Mi lehet az? Mit tehetnék? (Állatorvoshoz nem akarom vinni. Kicsit drága)
2008. dec. 12. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
mégis mire számítottál hogy a macskák csak ingyenben vannak? Mivel macskádról van szó aki szenved kötelességed hogy elvidd az állatorvoshoz.Magától nemfog meggyógyulni.
2008. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Miért nem viszed el orvoshoz? Nem tud a lábára állni! Fáj neki! Ha neked fáj valamid, akkor te sem mész orvoshoz? Szerinted mennyi egy állatorvosi vizsgálat? Nálunk 1000 Ft-ot kért a doki, amikor injekciót is kapott a cica. Ennyit nem ér meg neked a cicád? Amikor befogadtad, mert olyan kis cuki volt, akkor nem gondoltál arra, hogy ez felelősséggel jár? És igen, nem ingyen vannak ezek a dolgok. De ha a cica dorombol neked, boldog vagy, ha odabújik a lábadhoz, boldog vagy. Ő most is odamegy hozzád, habár szenved. Kérlek szépen vidd el orvoshoz! Ha nincsen rá esetleg pénzed, akkor beszéld meg a dokival, nem hiszem, hogy bunkózna veled. Meg lehet egyezni vele biztos. Keress egy állatorvost!
2008. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Hat en nem akarlak lenezeni de eaz elottem szolokhoz csatlakozom.Nekde hogy esne ha szenvednel es nem segitenenek .Hat igy esik ez macskadnak is .Gondolj bele
2008. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Kérj valakitől segítséget. Az egyikőtök fogja le a macskát, a másik meg egy csipesszel felszerelkezve nézze meg, hogy kullancs-e, aztán távolítsa el, ha igen. Ha nem szűnik a sántítás, marad a doki.
2008. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se akarlak bántani, de felelős vagy a cicáért! Az állattartás néha anyagi áldozattal jár. Vidd el orvoshoz, ne hagyd, hogy szenvedjen!
2008. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Mindenképp vidd el állatorvoshoz,én mondjuk,ha nem tudnám biztosan,hogy kullancs-e,akkor nem nyúlnék hozzá,rábíznám az orvosra.Én pesti árakat nézve azt mondom,hogy egy vizsgálat 1500 forint,és ez sztem nem pénz ahhoz a szeretethez képest,amit tőle kapsz.KÉRLEK vidd el állatorvoshoz!!!


Boldog Ünnepeket!

2008. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha tényleg csak egy kullancs, sztem azért még pénzt sem kérnek... két pillanat alatt kiszedi. de ha nem akarsz a dokinál meglepetést, először hívd fel, mondd el mi a baj.
2008. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!