Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az gond hogy ha a macskám...

Az gond hogy ha a macskám álmában rugdalódzik?

Figyelt kérdés

Mozgatja a lábát vagy a bajszát esetleg a fülét.

De van h, nyitott szemmel alszik , az zavar a legjobban.


2010. jún. 20. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi gond vele, álmodik. biztos vadászik álmában, az enyémek is csinálnak ilyet. Az egyik nyitott szemmel is szokott aludni, az nemtom mért van, de nem baj, ne félj :)
2010. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a cicád valamit álmodik, ami teljesen természetes. A nyitott szemmel alvásról annyit mondok, hogy embereknél is szokott ilyen lenni, és mégsincs problémájuk. Bár én nem nagyon értek a macskákhoz, szerintem nincs baja. Jó cicázást kívánok az elkövetkező évekre is.
2010. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj..,nekem bár kutyám van,de Ő is szokott álmában rugdalózni,meg hangokat kiadni=) Biztos a Tied is csak álmodik!
2010. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez így van,teljesen normális.Minden macska csinálja,amikor mélyebben alszik.
2010. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, semmi baja, álmodik:)
2010. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Volt egyszer mikor láttam rajta hogy rosszat álmodik.Akkor felébresztettem és látszott rajta h megvan ijedve, és megvan könnyebbülve hogy, csak álmodott :)

Köszi a válaszokat.

2010. jún. 20. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos rémálom volt neki,azért volt megijedve mikor felébresztetted..,gondolom kergette egy hatalmas kutya!=D
2010. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!