Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Agyhártyagyulladás macskáknál?

Agyhártyagyulladás macskáknál?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam a cicámon hogy féloldalasan megy és a fejét is folyton balra húzza. Elvittem orvoshoz adott neki 3 szurit mondta hogy ha 2 nap múlva nem múlik el ez a fej 'rángás' akkor sajnos el kell altatni. Én már látok egy kicsi javulást.

Pár tanácsot tudnátok adni ha veletek is volt már ilyen. Köszönöm🙏🙏


2021. nov. 6. 06:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Az orvos jobban tudja. ÉS Ő dolga mi tesz a macskájával.
2021. nov. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem tudja jobban. Sajnos sok van aki leszarja él-e a jószág vagy meghal, csak dolgozni ne kelljen. NAGYON sok etikátlan állatorvos van. Itt az oldalon volt egy kutyás akinek a kutyájának előreesett a szeme, és közölte vele az állatorvos hogy majd akkor műti, mikor leszáradt az állat szeme. Na ennyit arról hogy az állatorvos jobban tudja, és mindig igaza van.
2021. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Pont nem érdekel hogy mennyibe fog kerülni. Nagyon sokan járnak oda , senki nem problémázott hogy miatta halt volna meg az állata
2021. nov. 6. 16:02
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor nyírasd ki a macskád, mert minden vizsgálat nélkül halálra ítélték...
2021. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ismerem személyrsem is őket. De úgy látszik ti jobbam tudjátok
2021. nov. 6. 20:14
 16/18 anonim ***** válasza:
De akkor mi a kérdés? Az állatorvosod az isten, megmondta, hogy két nap múlva kinyírja a macskádat, hát mekkora jó fej, még van egy hétvégéd előre elsiratni.
2021. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Látom sokaknak nem megy a szövegértés. Azt írtam a kérdésbe hogy ha nem múlik el a fejrángás akkor ne szenvedjen tovább. 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2021. nov. 6. 21:27
 18/18 A kérdező kommentje:
Végül kapott még három szurit és már teljesen jól van
2021. nov. 17. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!