Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát csak bolti alomba...

Macskát csak bolti alomba lehet wc-z tetni?

Figyelt kérdés

Miénk annyira válogatós ha egy kicsi pisi szagot érez rajta nem jó neki, mindig friss steril wc- kell különben cirkuszol.

Homok fűrészpor faforgács ami olcsóbb használ valaki?



2021. nov. 6. 12:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hamar bebüdöslik + a faforgács bele ragadhat a szőrébe, mancsa közé
2021. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A homok is lehetne elvileg, csakhogy a húgy nem áll össze benne, a szagok miatt mindig takarítani kellene (plusz kiszoródik az egész). Forgács ugyanez, átitatja a vizelet, folyton ki kellene dobni az egészet.
2021. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Az megvan hogy a homok, forgács nagyon büdös lesz? És persze hogy nem használ szennyezett almot a macska. Te se használnád ha neked kéne kaparni benne... Tessék rendesen, és rendszeresen takarítani, majd használja. Az meg vicc, hogy az egyik legolcsóbb dolgon is spórolni akarsz. Egy zsák alom sokáig elég.
2021. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Egyrészt ezek nagyon büdösek lesznek. Másrészt, ha az anyagiakkal van problémád, akkor gondolom nem bolti, állatoknak szánt faforgácsot, homokot akarsz beszerezni. Ezek tele vannak fertőző dolgokkal, amik rád is és a macskára is veszélyesek. A homokot otthon ki tudod sütni, de pl. a forgácsot nem. Egy ilyen szarrágó ismerősöm is valami asztalosműhelyből hordta el a forgácsot, ahol egerek tanyáztak benne a legkülönfélébb betegségeket terjesztve. Meg is döglött a macska.
2021. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán, jelenleg mit használsz? Mert nem mindegy, hogy szilikátos, csomosodó, akármi.
2021. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Enyém a virágok tövébe kakil. Mondhatni ingyen trágya. Tök szépek így.
2021. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Én viccen kívül virágföldet használok erre, ha a macsek szépen betakarja maga után akkor nem is érződik ki belőle a szag, a homokkal ellentétben.
2021. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj hogy ezek a dolgok büdösek. Én biztos nem élnék bűzben csak azért mert spórolni akarok.

A sparos alom a legjobb, és kb 350-400 ft egy zacskónyi. Ha ez a kiadás túl magas akkor nem értem, miből van pénz etetni meg orvoshoz vinni.

2021. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha jól szellőző helyre tudod tenni, akkor egy 5-10 liter virágföld is jó rá, abban az aktív baktériumok és gombák lebontják. Egy picit ilyen humusz szaga tud lenni, de tényleg működik.
2021. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyire olcsó jános vagy mi a f4sznak tartasz macskát.

Normális csomósodó almot kell venni, pl aldis alom (10l 900ft), egy jó alom lapátot (500ft-ért vettem 1 hete) ami megszűri az almot.

A kaka, pisi benne marad, a tiszta alom vissza esik a tálcába. Nincs pazarlás.

Nekem 2 alom kitart 1 hónapig is 2 macska mellett.


Az alomtálcád is lehet kicsi, azért zavarja a benne lévő kis pisi is. Vegyél nagyobbat, mélyebbet.

2021. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!