Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, ha a kiscicám ilyen...

Normális, ha a kiscicám ilyen hangot ad ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja kaptam egy kiscicát, 9 hetes. Nagyon óvatosan nyitok felé, hagyom, hogy Ő adja meg a kezdő lépést. A mai napon olyan közel került hozzám, hogy egyszerűen nem tud már nélkülem a szobában lenni.

Észrevettem, hogy ha rajtam alszik vagy velem - nem bírja ki, hogy ne bújjon a mellkasomhoz -, akkor amikor elalszik, doromboló hangot ad ki, viszont ezt nagyon hangosan, szinte teljesen torok hangon adja ki. Ezután jön a horkolás, majd a nyammogás és a szuszogás, azonban sípoló hangot ad ki. Ugyanolyat, mint amit mi emberek is, amikor beszívjuk a levegőt.

Ez mennyire normális? Nemsokára dokihoz is visszük, de gondoltam inkább rákérdezek, hátha tudok rajta segíteni, ha kell. Ő az első macskám, akiről egyedül gondoskodom és a legjobbat szeretném neki. :)

Egyébként Ő egy benti cica, kandúr.



2021. nov. 10. 06:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tüsszög? Lehet, hogy kezdődő macskanátha, és azért szuszog mert nem kap rendesen levegőt. A dokinak esetleg említsd majd meg.
2021. nov. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mindenképpen megemlítem!

Nem tüsszög, semmilyen más rendellenességet nem mutat. Ezt csak akkor csinálja, ha alszik.

2021. nov. 10. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!