Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap hazahoztam egy fiú...

Tegnap hazahoztam egy fiú kiscicát a munkahelyemről. Kb 6-8 hetes lehet. Eszik már szilárd ételt. Tegnap 1x kakilt azóta viszont nem. Ez normális? Whiskas kölyök cicának való alutasakost kapott tegnap és ma is. Mit tudnék tenni hogy kakiljon?

Figyelt kérdés

A pisi az oké volt tegnap és ma is. A vattás dörgölést próbáltam már de nem eredményezett semmit.

Nem levert a cica, játékos, bújós.



2021. ápr. 17. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Whiskas helyett minőségi tápot keress. A whiskasban nem sok tápanyag van.

Irány a doki, új állatnál egyébként is alap, de nem mindegy, hogy pl. kell-e még tápszer kiegészítés a szilárd mellé.

Egyébként ha nincs bekeményedve a poci, akkor nagy gond nincs.

2021. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Adj neki LAKTÓZMENTES tejfölt.
2021. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Az elég jó módszer a problémádra, hogy nem csinálsz magadnak problémát, szimplán csak hagyod működni a természetet.

Ha baj van az emésztésével, lesznek konkrét tünetek. Egyértelmű tünetek.

Ha viszont ilyen erőteljesen fókuszálsz egy állatra, (bármi okból) az pszichés, majd mentális zavarokat okozhat!!! És azokat közel se olyan egyszerű kezelni, mint egy szorulást!

2021. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Az elsonek igaza van, keress neki valami jobb alutasakosat es szarazat. A whiskas tele van izfokozoval, gabonaval. Emesztesi panaszokat is okozhat egyebkent. Ha nagyon szamit az ar, akkor nezd meg a smilla markat, ar-ertek aranyban jo, es turheto a hustartalma, zooplusrol peldaul meg tudod rendelni.A kolyok tap es alutasakos kicsit gyengebb toluk szerintem, de a felnottben 52% hus van. (A whiskasban meg 4% hus!).


Allatorvoshoz mindenkeppen vidd el, de szerintem fog ma meg kakilni :) Az en cicam is napi egyszer produkal, azt is ejszaka. Fereghajto, elso oltasok is kellenenek neki, ezert is jo lenne az orvos.

2021. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
A Whiskas nem a legjobb kaja nekik. Keress valamilyen jobb minőségű tápot.
2021. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy még nem kakilt tegnap óta, még megteheti. De ha nem, akkor sincs feltétlenül baj (persze lehet).
2021. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ez szerintem is teljesen normális. A macskám is olyan 2 naponta kakil nem mindig minden nap. Viszont ha mar több napja nem kakil akkor érdemes orvoshoz fordulni vagy ha kemény a hasa mint ahogy már írták. De ha még egyeltalán nem volt orvosnál a cica akkor szerintem vidd el csak így egyszer egy ellenőrzésre.
2021. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!